Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan Nő itt, akit izgatna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan Nő itt, akit izgatna ha hatalma lenne egy vagy több férfi felett?

Figyelt kérdés

Akkár fizikailag, akkár pár kapcsolatban vagy akkár a főnökeként? Volt már ilyen élményetek? Élveztétek?

Ha van kedved meséld el!



2019. okt. 4. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Aha. :D
2019. okt. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Mindegyiknek van
2019. okt. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Én már anyumtól is ezt láttam, szeretem hordani a nadrágot.
2019. okt. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Azért különválasztanám a dolgokat... a szexben történő dominancia nem ugyanaz mint basáskodni mások felett. Az utóbbit úgy hívják önzés, s olyan partnerre meg senki nem vágyik.
2019. okt. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Minden nőnek hatalma van a férfiak felett. És vissza is élnek vele keményen.
2019. okt. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 De La Cruse ***** válasza:
0%

Minden nő hatalmat akar a férfiak felett.

Akármilyen rosszul is állna nekik.

2019. okt. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
72%
Minden nőnek hatalma van a férfiak felett. Náluk van az össze pina, és az az egyetlen, amiért a férfiember bármire képes.
2019. okt. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!