Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igazi fenekelő létezik?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazi fenekelő létezik?

Figyelt kérdés
Nem ezekre a szexmániás kisfiúkra gondolok, akik elájulnak ha látnak egy meztelen nőt, hanem olyanra aki örömét leli egy kiadós fenekelésben. Szexmentes fenekelő nincs sehol és nem is tudok ilyen helyekről ahol léteznének ilyen szolgáltatások. Mit tanácsoltok? Smpixie fetlife ezek kamus oldalak fake emberekkel vagy aki igazi az is csak fuckboy. Én lennék az egyetlen akit tényleg vonz a fenekelés? ( nem 1-2 seggrepacsiról beszélek). 19L

#fenekelés #fenekelő
2019. okt. 4. 16:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
48%
Jajj komolyan f@&z kivan má' a fenekelős baromságaiddal, fejezd már be, mert k@#&rvára uncsi kezd lenni
2019. okt. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
54%

Van aki még elhiszi, hogy egy 19 éves lány nem talál erre megfelelő személyt? :D

Tényleg nem unod még?

Hogy francba nem tiltottak még ki?

2019. okt. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
29%
2. Jézusom hogy találna? Ki az az elborult ember aki az értékes idejét arra fordítsa, hogy üsse egy lány seggét? Ha még izgató is a lány az még csodásabb ugyanis hozzád senki se fog érni, maradsz lógva felizgulva...
2019. okt. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
54%

#3-as... Ezeket a kérdéseket valami kanos kisfiú írogatja ki, nem egy 19 éves lány.

Ha valóban az lenne, már rég talált volna erre valakit.

Off.

2019. okt. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a semmit nem értő IQ bajnokok provokációját, most pedig megkérek minden embert akik elvannak nyomva az életbe ne itt nyissák ki a szájukat. Rengeteg fenekelős kérdés van , nem én írom + normális, hogy nem azért írom, hogy az unatkozó 40-50es taták ajánlják magukat ergó nem evidens, hogy nekem bárki jó pláne a mai világba. A tiltással való fenygetést pedig neked megy a károdra nem nekem. További kellemes délutánt.
2019. okt. 4. 16:44
 6/17 anonim ***** válasza:
75%
Jól látod a helyzetet, vannak férfiak akik kedvelik a spankingot, de a többség összeköti szexel.
2019. okt. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, tudom épp ezért nincs rá partnerem
2019. okt. 4. 17:11
 8/17 anonim ***** válasza:
79%
Olyan ferfit még en sem talaltam, aki csak siman fenekelest adna, mindig szex is volt
2019. okt. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
46%
Melyik egészséges ne akarna szexet ha lát egy meztelen popsit?
2019. okt. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
33%
Szánalmas vagy kérdező
2019. okt. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!