Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik nők számára erotikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik nők számára erotikus masszázs?

Figyelt kérdés

Olyat már hallottam hogy férfiaknak van ilyen.

Engem nyilván a fordított felállás érdekelne,hogy férfi masszíroz nőt.



2019. szept. 22. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen

Yoni masszazs

2019. szept. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
6%
Igen :) írj.
2019. szept. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen

Yoni

Pasiknak meg a Lingam masszázs

2019. szept. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 StevenUp ***** válasza:

Nem bonyolult technika én is meg tudtam tanulni...

Igen van de semmi de semmi értelme

2019. szept. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
Letezik igen, ahogy irtak Yoni masszazsnak hivjak. Mindenkepp csak megbizhato masszorhoz menj, akit ajanlottak vagy aki komkret szalonban dolgozik (tehat nem hazhoz jon mert nincs helyszine). Google ba beirod kiad par helyet, de privatban en is tudok ajanlani egy fiatalabb sracot aki hazhoz jar de megbizhato es eleg ugyes, emellet jol is nez ki (nem 40es mackos szoros kanos bacsi). En nala voltam es azt mondom h nagyon erdemes kiprobalni legalabb egyszert ezt a masszazst:) jo es kulonleges elmeny volt
2019. szept. 23. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, van ilyen, masszőrként szoktam én is ilyet vállalni, ha szimpatikus a lány, hölgy és eddig elég jók voltak a visszajelzések :-) Csak olyan masszőrt javaslok ilyen masszázsra is, aki tényleg tud és szokott masszírozni és elég intelligens ahhoz, hogy azt csinálja, amit előzetesen megbeszéltetek. Persze az sem baj, ha jól néz ki. Írj, ha érdekelnek a részletek.
2019. okt. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!