Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nektek miért nem kell...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek miért nem kell egy átlagos introvertált férfi aki hűséges lenne? Miért kell mindig megalomán módon gondolkodni?

Figyelt kérdés

2019. okt. 4. 17:35
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
Tán pont azért mert introvertált?
2019. okt. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És az miért baj? Arról nem tehet az ember mert introvertáltnak született. Ez teljesen lutri dolog.
2019. okt. 4. 17:46
 3/10 anonim ***** válasza:
A hűséget 100% elvárja, de néma gyereknek... más az, ha valaki visszahúzódóbb és megint más aki egy tyúklépést sem tesz csak várja a mannát potyogni az égből. Ja igen, most jöhet az, hogy "de félek az elutasítástól"... okés, igazad van, ha nem próbálkozol akkor nem utasítanak el. Viszont akkor meg ne rinyálj kisgyerekként hogy nincs nőd.
2019. okt. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy nem kell?
2019. okt. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 October15 ***** válasza:

És ha valamiről valaki "nem tehet" akkor kötelessége mindenkinek jópofát vágni hozzá?


Amúgy a válasz végtelenül egyszerű: Introvertáltnak úgy is lehet lenni, hogy közben nem vagy paraszt. :) Márpedig ha az a megfejtésed, hogy a lányok/nők megalománok [ami amúgy nem azt jelenti, hogy nagyravágyó] csak mert őméltóságod nem kell nekik az azért nem az előbbire utal.

2019. okt. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"És az miért baj? " Mert magával, magában intézi el a dolgokat, nem von be társat. Akkor meg ki, honnan tudja, hogy mit is akar? Vagy a lány csak ugy kinálgassa magát mint egy prosti? Hátha hajlando az uraság megtisztelni? Ugye te sem gondolod komolyan!!!

" Arról nem tehet az ember mert introvertáltnak született" De bizony nagyon is tehet! Azzal kezdödik, hogy ezt nem fogadja el adottságnak amit másoknak tiszteletben KELL tartani, hanem dolgozik ennek a megoldásán! (Föleg ha akar valamit?)

2019. okt. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
24%

Az introvertált emberek (plane férfiak) jelentős része lenézi a többi embert, és többnek tartja magát náluk.

Az introvertált emberek a legirritalobb embertipus a világon, és ezt két darab kérdéssel neked is sikerül alatamasztanod.


Ezerszer inkább jönnék össze egy néha idegesítően nagyszájú férfival, mint egy olyannal, aki azt hiszi, hogy szellemi/érzelmi fogyatékos az, aki nem őt választja.


Tanulj meg inkább beszelgetni.

2019. okt. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem a párom introvertált, de azért van szociális életünk, közös baráti körünk is. Hűségesek vagyunk egymáshoz és szerintem azzal nincs semmi gond ha valaki introvertált(ps. Én is az vagyok)

21/L

2019. okt. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Introvertált nő vagyok, és érdekes módon az introvertáltak jönnek be nálam. Ez van.
2019. okt. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Extrovertált nő vagyok introv a párom nekem kifejezetten bejön, imádom hogy neki én vagyok a minden ahogy nekem is ő. Szeretem a békességet nyugalmat vele. Sosem csalnám meg vagy okoznék neki fájdalmat!
2020. nov. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!