Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, csajok, nők? Osszebujn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feri981 kérdése:

Lányok, csajok, nők? Osszebujnatok egy 38 éves pasival csak az érzés kedvéért, hogy érezd, van valaki melletted! Nem a szex a lényeg, hanem az érzet!

Figyelt kérdés
2019. okt. 5. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Valószínűleg nem. Nem vonzanak a 30 feletti pasik.

21/L

2019. okt. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Egy total idegen pasi melle nem tudnek bebujni. Vagy legalabbis nem azt az erzest adna. Viszont ha talalkozunk parszor, megismerem megkedvelem akkor siman. De enelkul nem is ereznem biztonsagban magam egy idegen lakasaban
2019. okt. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha már összebújnék, akkor lenne szex is, akkor is, ha nem az a lényeg.
2019. okt. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%

A szex is vmi féle érzet nem?

Egy idegen pasival én sem feküdnék csak össze, de ha megismerkedtünk már, és szimpik vagyunk egymásnak,és bízom benne h nem fog bántani akkor összebújnék igen.

2019. okt. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt már ilyenre példa, baráttal. Egyikőnk sem akart a másiktól semmit, a barátságot tönkretenni még annyira sem, viszont összebújni, megölelni a másikat nagyon jól esett.


Idegennel nem látom ennek értelmét.

2019. okt. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ki kell ábrándítsalak kérdező, hasonló kérdést én is feltettem már a közelmúltban itt, és negatív válaszokat kaptam. Annyi volt a lényeg, hogy a lányok/nők belemennének-e a barátság extrákba, de úgy, hogy aktus nem lenne, csak ilyen összebújások, szeretgetések, max néha ruhán keresztüli izgatás, de semmi több. Erre azt írta szinte az összes válaszadó, hogy olyanba nem mennének bele, ami se nem kapcsolat, se nem szex. Tehát a nőknél ez a kettő dolog, az érzelmek és a szex együtt játszik, ha csak nem direkt egy éjszakás a cél.
2019. okt. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. okt. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!