Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mélytorkozni jó érzés annak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mélytorkozni jó érzés annak aki csinálja? Vagy csak a másik fél kényeztetése a lényeg?

Figyelt kérdés
2017. okt. 26. 21:25
 1/7 anonim válasza:
72%
Dugj le egy kolbászt a torkodon :D Hát valószinüleg aki csinálja nem annyira jó mint akinek :D
2017. okt. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Igen ha nem felfelé kunkorodó a farok.
2017. okt. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
90%
Ez jo.kellemetlen mègis nagyon jò èrzès.èn nagyon szeretem csinàlni))
2017. okt. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

Én is szeretem csinálni.

Jo érzés.

Hát még annak akinek csinálom.

2017. okt. 27. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Ez nagyban függ a garatreflextől és az egyén anatómiájától.. Én péládul elég jól bírom, de kb. egy perc után így is már inkább átmegy fuldoklásba, úgyhogy csak sztem csak egy ideig jó annak, aki csinálja. Akinek pedig csinálják, az attól függ, hogy milyen alakú és görbületű a farka. Legjobb azoknak, akiknek lefeleé görbül vagy 69-ben azoknak, akiknek felfelé.
2017. okt. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Bár még sose csináltam, de szívesen csinálnám egy aktívon.
2017. okt. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha van valaki,aki 18 éves sportos fiúnak ledugná, írjon rám :)
2017. nov. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!