Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nem vagyok az átlagnál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok az átlagnál csúnyább, tekinthetem ténynek, hogy nap mint nap random férfiak, akik szembejönnek velem az utcán vagy egy buszra szállnak fel velem, képzeletben levetkőztetnek és megdugnak?

Figyelt kérdés
Mióta ismerem ezt az oldalt és olvasom, miket írogatnak az itteni felhasználók ezzel kapcsolatban (is), esküszöm, rosszabb érzéssel megyek ki a lakásból.
2019. okt. 5. 22:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nyilván biztos van aki erre gondol, de szerintem ne gondolkozz ilyen hülyeségeken. Nálam például ritka, hogy ilyenekre gondoljak meglátva random lányokat az utcán.
2019. okt. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. okt. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam random csajokat képzeletben levetkőztetni a buszon, de ha másnál így van, akkor meghallgatnám, hogy miért is csinálja...
2019. okt. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Gondololatban allandoan csurog ki a tetemes mennyisegu sperma a vaginadbol.Sajnos ez van.Rengeteg nonek ossze van spiccelve a ruhaja.Almomban tamadnak a nok.Multkor sertoen rajtamfelejtette egy csinos 40es no a szemeit.
2019. okt. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
2019. okt. 5. 23:11
 6/14 anonim ***** válasza:
A kettő amúgy tök más dolog szerintem. Mármint az, hogy néha kíváncsi vagyok, hogy kinek milyen lehet a puncija teljesen más, mint az, hogy róla fantáziálgatok és elképzelem, hogy "megdugom".
2019. okt. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
nálam egy csinos arc,egy formás fenék,jó mell,formás lábak,vagyis egy jó nő elég az ilyenfajta képzelgésekhez,de tucatcsajokra nem mindig jön ez elő :D de ha van a nőnek kisugárzása,tudod olyan akit nem lehet nem észrevenni,az is be tud robbantani ...
2019. okt. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Igen, ha átlagos kinézetű vagy, a szembejövő férfiak között lesznek, akik vonzónak fognak találni. Igen, valószínűleg olyan is lesz, aki magában elképzeli, milyen lenne veled a szex. Önmagában mi ebben olyan szörnyű?
2019. okt. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
és akkor mi az f van? úr isten mindjárt elhányom magam.
2019. okt. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen :P.
2019. okt. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!