Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti vetettek már le óvszert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti vetettek már le óvszert szex közben?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy egyre gyakoribb, hogy a pasik csak úgy leveszik mikor a csaj nem figyel. Ez országunkra is jellemző? Ti csináltattok már ilyet? Nem félnek, hogy teherbe ejtik a nőt? Miért csinálják ezt?

2019. okt. 6. 14:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el eszre lehet venni

Rögtön olyan nem létezik h a csaj nem veszi észre h gumi nélkül dugják

Amúgy igen vannak ilyen undorító mocskos pasik

Akik nem törődnek a biztonsággal és ezt még -téról tenni aztán ha a csaj el kap valamit vagy terhes lesz ők mossák kezeiket mert "volt" gumi ....

N

2019. okt. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

És ezt meg merik tennni*

Amúgy nem félnek mert pont ez miatt fogjak le tojni a lányt eltűnnek mint szürke szamár a -ködben

2019. okt. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vettem le, hanem önállósította magát az óvszer, és benne maradt a barátnőmbe. Kibányásztam nagy nehezen.
2019. okt. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%

Többször is csináltam már ilyet. Nincs ebben semmi.



A feleségemmel otthon és megbeszélten.

2019. okt. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Velem megtörtént és én nem vettem észre. Londonban voltam, egy külföldi sráccal történt. Teljesen kiakadtam, kifizetettem vele az esemény utánit. Még az is megfordult a fejemben, hogy feljelentem. (Van már erre külföldön példa, a lánynak adtak igazat)
2019. okt. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak közös megegyezéssel folytattam óvszer nélkül.
2019. okt. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Mi nem védekezünk 6éve.


S van mikor bennem megy el párom s nincs gond. Tudom mikor szabad.

2019. okt. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A naptár módszer meg a megszakítás olyan mint az orosz Rulett
2019. okt. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom elképzelni hogy nem veszem eszre hogy levette ez butaság. Valamint feltunne érzésre hogy nincs rajta gumi.
2019. okt. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!