Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért érzi úgy a barátnőm,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzi úgy a barátnőm, hogy csak szexre kell, és hogy csak muszájból kell velem lefeküdnie? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Elsősorban nők segítségét kérném!! (Bocsi srácok :D)


Pár hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel. Mindketten 26 évesek vagyunk.

Eleinte minden jó volt, de pár hete érezhetően megromlott a szex.

Rólam tudni kell, hogy elég nagy a szexuális igényem. Ezt az első szex után elmondtam neki anno, de azt mondta, hogy neki is nagy az igénye. Eleinte így is volt,sokat szexeltünk és szinte mindig volt orgazmusa is. (Eléggé perverz is a szerelmem)

De mostanában érezhetően lecsökkent a szexuális étvágya. Emiatt sokat is veszekszünk, mert evidens, hogy arra gondolok, hogy van valakije, vagy velem van a gond. De azt mondta, imádja velem a szexet.

Viszont ha csináljuk is, érzem, hogy sokszor csak miattam kezd bele. De közben meg elkezdi élvezni, és sokszor van orgazmusa is. (Legutóbb pl majdnem a falat is lekaparta xD)


Ezek ellenére baj van, mert tegnap próbáltam felé közeledni, és elutasított. Én meg zokon vettem, mert pár napja már nem volt együttlét. És volt éjjel egy beszélgetésünk, tehát megbeszéljük a problémát.

Csak most nem értem teljesen, miből fakad ez neki, és ez a baj.


Azt mondta, úgy érzi, hogy sokszor muszájból kell velem lefeküdnie, hogy nekem ne essen rosszul, meg hogy úgy érzi, sokszor csak a szex miatt vagyok vele együtt.

De ez nem igaz, nagyon szeretem és nekem a szex arról szól, hogy nagyon közel kerülünk egymáshoz.


Tudni kell róla, hogy ő pánikbeteg, sokszor van rosszul. Ezekben a nehéz percekben is mellete vagyok, elterelem a figyelmét. Annyira erősen pánikbeteg, hogy egy ideje munkát se talál, mert nem bírja a napokat roham nélkül

végigcsinálni.

Ezért én eltartom őt jelenleg, nálam lakik, de ezzel sincs semmi bajom, mert szeretem nagyon.

Szóval értitek? Mindenben támogatom, anyagilag is, érzelmileg is. Ott vagyok mindig mellette, ha szüksége van rám.

De ezek ellenére úgy érzi, hogy muszájból szexel velem, és hogy csak a szex miatt kell nekem.


Valaki tud tanácsot adni?



2019. okt. 6. 12:19
1 2
 1/15 Savlekotő ***** válasza:
100%
Mivel eltartod mindent megadsz,lehet azt érzi h ezzel kéne fizetnie érte,és árucikk érzése lehet,ezt tisztázzátok mert lehet éket fog verni közétek,vagy már ott az az ék vmiért..
2019. okt. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy szegény a pánikbetegsége mellett kicsit depressziós is néha. Esetleg emiatt lehetnek ilyen hamis gondolatai velem szemben? Esetleg emiatt látja rosszul a helyzetet?
2019. okt. 6. 12:24
 3/15 anonim ***** válasza:
47%

Én is sokszor érzem így. Sok pasit csak a szex érdekel, meg belénk van nevelve, hogy teljesíts mindent, különben macskák. És idővel rájössz, hogy az sem élet, hogy a szex a legfontosabb.


(Csak mellékesen, miért nem első szex ELŐTT mondtad el neki az igényeidet?)

2019. okt. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Lehet úgy érzi, hogy a szexxel kell fizetnie ezért? :/

Nem szeretném, hogy így érezzen. Azért van itt velem, mert szeretem őt és kötelességemnek érzem, hogy segítsek a barátnőmnek.

2019. okt. 6. 12:26
 5/15 A kérdező kommentje:

Második: azért mert randin nem beszélgetek ilyenről. Nehogy azt higgye, hogy ez a lényeg.


Az első szex utánt azt úgy értsd, hogy itt aludt, szóba jött az előző este. És azt mondta hogy mennyire jó volt és hogy nagyon jól érzi magát velem. És elkezdtünk beszélni erről, hogy kinek mi az igénye. És még ő is mondta, hogy jó hogy sokszor szeretek, mert ő is.

És ez egy ideig így is volt.

2019. okt. 6. 12:31
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Forduljon pszichodokihoz mielőtt belecsavarodik... Kezeltetnie kell a zavarait! Ha feldolgozza a problémákat, akkor majd jobb lesz. Addig akár rosszabb is.
2019. okt. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
4 éve beteg, már volt rengeteg dokinál, de érdemi változást egyik sem bírt elérni.
2019. okt. 6. 12:36
 8/15 Savlekotő ***** válasza:
A pánik betegség sajnos nem egy jó ómen,meg az h túl egyoldalú h te adsz mindent ő meg csak elfogadja mert viszonozni kiegyenlíteni nem tudja maximum a szexel,szerintem beszélgessetek,és pszichológus kéne mert ráfog menni a kapcsolat is meg ő is ha egyre több sötét gondolata lesz.
2019. okt. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Az a baj, mivel már rengeteg helyen volt, nem akar menni mégegyszer. Amit meg is értek.

De így egy idő után valóban rá fog menni a kapcsolatunk. :(

2019. okt. 6. 12:39
 10/15 anonim ***** válasza:
Nincs senkije, lelki problémákkal küzd, ennyi. El tudja venni az ember libidóját, ha férfi lenne, valószínűleg fel sem állna neki. Hogy orvosolni miképpen lehetne, azt nem tudom megmondani, nem vagyok pszichológus.
2019. okt. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!