Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Eddig úgy éreztem sosem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig úgy éreztem sosem leszek kész a szexre, most viszont van egy fiú akit két hete ismerek de úgy érzem már most lefeküdnék vele simán?

Figyelt kérdés

Nem fogom megtenni már várni szeretnék hogy tuti komolyan gondoljuk-e a dolgokat de úgy érzem ha most itt lenne hagynám is hogy elvegye a szüzességem pedig még nem nagyon ismerjük egymást amúgy, de első látásra vonzalom volt. Ez normális?

18/L


2019. okt. 7. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Vonzalom alapján ne veszítsd el a szüzességed, első alkalomra azért egy biztosabb háttér kell ennél (főleg érzelmileg). Ismerd meg, építs ki felé bizalmat, és ha úgy erzed hogy őszintén ki tudod mondani hogy "szeretem", nem csak azt hogy "vonzódom hozzá", majd akkor feküdj le vele. Így biztosan nem fogod megbánni, es biztosan nem fog kihasználni:)
2019. okt. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Zsoltmester ***** válasza:
Hány éves az a fiú?
2019. okt. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%
Teljesen normális, 18 éves vagy nem 12, mentálisan, biológiailag bőven érett a szexre. Ismerkedj vele ameddig gondolod (azért ne feltétlenül húzd hónapokig), haladj lépésenként, csók, tipi-tapi, kis simi, petting stb. és amikor eljön a "nagy nap" akkor mindenképpen használj majd óvszert, egészségedre!
2019. okt. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Zsoltmester ***** válasza:
100%
Kíváncsi lennék hogyan állapítottad meg hogy mentálisan elég fejlett.
2019. okt. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!