Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem vagyok rá kész, mit kéne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok rá kész, mit kéne tenni?

Figyelt kérdés

Mostanában sok fiú megtalál és hát egyértelműen éreztetik/ mondják hogy le akarnak velem feküdni.

De én nem szeretnék egyikkel sem. (Persze nem több írja egyszerre, mindig más az “ügyeletes”)

Vonzódom hozzájuk, meg tudom, hogy igazából jó lenne, de megijeszt a gondolat. Nem tetszik. Olyan furcsa érzésem van tőle. Nem vagyok rá kesz.


És az a legrosszabb, hogy megmondom a fiú ismerőseimnek, hogy nem akarom, ne számítsanak rám, nem játszok velük, de fűznek.

Aztán 3-4 hónap múlva feladják és megharagudnak rám. Nekem meg bűntudatom lesz, hogy elutasítom őket.

Velem van a baj? Mit tudnék tenni?


2019. szept. 14. 08:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. A pasik ilyenek. 40f
2019. szept. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nézd ha nem akarod nem kötelező

Nem tudom.,hogy szűz vagy e

De ha nem is vagy az akkor se kell fűvel fával mert fűzöget.

Azért még ne legyen bűntudatod mert megharagudnak rád mert nem rakod szét nekik .

Tény hogy egyenesen közlik veled mit akarnak ez a jobbik eset. Rosszabbik esetben addig udvarol még mondja a szépet amíg nem kapja meg a puncid.


Nyugi nincs gond.Ők kisfiúk

Egy igazi férfi nem sértődik meg és nem haragszik meg egy lányra mert sz nem akar vele szexelni.


Bár nem tudom mitől tartasz. Attól hogy esetleg fájni fog, nem figyelnek rád vagy ribizlinek tartanának utána?

2019. szept. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
44%
Gyerek vagy még. Ennyi.
2019. szept. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Attól is tartok, hogy miután megleszek nekik rögtön otthagynak. Többet lehet nem is beszélnének velem. Vagy elmondanák az összes haverjuknak hogy NÉZDMÁR EZ IS MEGVOLT stb.

Mi értelme lefeküdni egymással ha nem szeretjük úgy egymást?

Meg a gondolat sem tetszik, hogy ‘becsúsznak’. Tudom, ez természetes dolog. De valahogy nem érzem annak :’D

2019. szept. 14. 09:02
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
hát ha 3 hónap után nem vagytok szerelmesek, akkor már nem is lesztek. szóval nem csoda hogy lelépnek. persze ha 15 éves vagy akkor más téma, de felnőttként és ha nem vagytok már szüzek, akkor ott már gond van ha 3 hónap után se volt szex
2019. szept. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, jól látod. Le akarnak varrni belel lőni a szádba a végén, mert nehezen megkapható vagy és az is vonzó.

Azzal kezdj, akir nem dugni akar veled hanem randizni. Megismerni, akinek nem a szex a lényeg hanem te, s majd vele neked is fontos lesz a szex.

42f

2019. szept. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, egészséges a gondolkozásod, és bár a Gyakorinak ez a kategóriája nem ezt mutatja, mégis az a többség, aki hozzád hasonlóan gondolkodik. Nem kell engedned a fiúk unszolásának, várd ki, amíg olyannal találkozol, akivel te magad szeretnél lefeküdni. Meg fogod érezni, ki lesz az!
2019. szept. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel semmi baj, nem kell lefeküdni minden szexra hajtó jöttmenttel. Keress egy komoly barátot.
2019. szept. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Csoda, hogy 3 hónap alatt nem hajtod el őket. Nekik csak szexre kellesz, nem szerelmesek beléd. Tényleg egy olyan emberrel akarod elveszíteni aki egy lyuknak néz? Legyen benned kicsit több önbecsülés
2019. szept. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mindenki ír mindenfélét, de senkiben nem merül fel a legfőbb kérdés, hány éves vagy kérdező???


Az tény, úgy fogalmazod meg a kérdésed, a problémád, mint egy szűz kiskamasz, ám ettől még lehetsz akár 20-30-40 éves is. Ráadásul, egy szóval nem írtad, hogy szűz lennél.

Kik ezek a fiú ismerősök? Iskolatársak, kollégák, szomszédok...?

Örömest írnék neked részletes választ, de nagyon hiányos a sztori, hogy érdemben hozzá lehessen szólni.

2019. szept. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!