Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok hogy tudnám rávenni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok hogy tudnám rávenni a barátság extrákkal csajomat, hogy megtegye?

Figyelt kérdés

Szóval a női lélekre lennék kíváncsi hogy ha van egy rámenős csaj akkor hogyan győzzem meg arról hogy feküdjön le velem és a haverommal is? Nem járunk csak jól érezzük magunkat egymással, de elmesélte hogy ő már hármasozott is egyszer de nem élvezte mert a két srác béna volt. Mi haverral szeretnénk befűzni de óvatosan akarok közelíteni mert a végén engem is offol.

F 20


2019. okt. 8. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Mondd neki, h ti nem vagytok bénák, és h szívesen kéneztetnétek a haveroddal.
2019. okt. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha alapból akarja akkor nem kell győzködni, vagy mindenféle elmetrukkokel manipulálni, ha meg nem akarja, akkor ne erőltesd.

Esetleg segíthet, ha ismeri a "haverodat", és szimpatikus is neki, nem pedig az van hogy kikunyeralod tőle a hármast, aztán egyszer csak odaallit a haverod tök ismeretlenül, hogy "jöttem a pináért".

2019. okt. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez nem hülyeség :) nem ismeri még de akkor ez lesz a következő lépcső. Remélem összejön:P Haver és én is utáljuk a gumit, velem nem húzat sose, jó lenne rávenni.
2019. okt. 8. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!