Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol érdemes ismerkednem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol érdemes ismerkednem barátság extrákkal kapcsolatra, ha közben? L

Figyelt kérdés

... a munkám miatt nem akarok kitenni magamról képet egy Tindr és ehhez hasonló oldalra? Pedig csinos lány vagyok, nem arról van szó,hogy rejtegetném magam. Viszont így kevés az esélye, hogy kép nélkül valaki ismerkedne velem. Mit tudnék tenni ebben a helyzetben? Normális pasival ismerkednék lazábban, nem valami szórakozóhelyen akarok felszedni buli után egy piás kanos primitív faszit.

Ismertek olyan oldalt vagy minőségibb társasági helyet/clubot (Budapesten) ahol érdemben tudnék ismerkedni intelligens, normális pasikkal?


2019. okt. 3. 21:37
1 2
 1/17 Hellmano ***** válasza:
68%
Vigyázz az olyan csajokkal, akik ilyent mondanak/írnak "pedig csinos vagyok" érted éreztetni akarja veled már itt, hogy azt hiszi, hogy ... :D
2019. okt. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
Akkor ne piától beállt pasit szedj fel
2019. okt. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
34%
Töcskölni szeretnél csak? :)
2019. okt. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
58%
Ha csak a bráner kell akkor itt széles lesz a választék :DD
2019. okt. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
1-es nem tudom mire gondolsz, valoszinuleg felreertettel. Azt csak azert irtam, hogy tisztazzam nem szegyenlem magam vagy hasonlok, mindenki arra gondolna ha valakirol online ismerkedeskor nem lat kepet, hogy valoszinuleg azert van mert nem meri magat vallani vagy fake. Es emiatt kevesebb eselyem lenne. Ezt szeretnem elkerulni. Szemelyes ismerkedest pl jobban is preferalnam, de a klasszikus pesti szorakozohelyek szamomra visszataszitoak. A kozeg sem az akivel alapvetoen ismerkednek. Mindig vannak kivetelek persze, de nem ez az en terepem
2019. okt. 3. 21:45
 6/17 anonim ***** válasza:
69%
Persze, mindenki kép nélkül, aztán a randiról meg hanyatt homlok menekültök :D
2019. okt. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Hellmano ***** válasza:
50%
Én nem szeretem az ilyen embereket, akik így nyitnak, mert ego tuningban szenvednek vagy tipikusan önértékelési problémákkal küzdenek esetleg nárcisztikus személyiségek, akik csak magukig látnak el és bizonyítaniuk kell már az első szavukban, hogy de jól nézek ám ki meg stb.
2019. okt. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
50%
Az önbizalomkultusz túlgondolt dolog
2019. okt. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
7: szerintem meg azzal van problema aki egy ilyen szimpla kijelentest ennyire tulgondol es negativ mogottes tartalommal tolti meg, elmeleteket gyart, holott nem fogalmaztam fellengzosen/bekepzelten. Az ha valaki csinosnak latja magat es tisztaban van az adottsagaival szerintem pont egy normalis onkepre utal. Es tekintve h nem mutatok kepet magamrol, szerintem lehet helye egy ilyen kijelentesnek..
2019. okt. 3. 22:03
 10/17 anonim ***** válasza:
Kép nélküli vakrandi?
2019. okt. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!