Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgy társaimat kérdezem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgy társaimat kérdezem, hogy ti próbáltatok-e a léghullámos csiklóizgató? Mik a tapasztalatok? 25N

Figyelt kérdés

Én nem rég rendeltem egy Womenizer koppintást nyilván az eredetire nem futja ,de árban találtam kedvezőt. Kíváncsi voltam ,hogy egyáltalán milyen az érzés, mert ha nem jön be akkor nem akarnék kidobni az ablakon 30 meg 56 ezer forintot egy csikló izgatóra .

De kellemes csalódás volt sőt gyakorlatilag 1 perc és nyersz ilyen gyorsan és ilyen intézíven még sose élveztem el. Ez a készülék úgymond az orális szexet "hettesit" persze nem körözi le a valódi férfi ajkat és a forró nedves játékos nyelvmunkát .De azt kell mondanom ,hogy számomra jobb volt mint egy kis G-pontos mini vibri.


Én ezt a típust választottam

Szombaton rendeltem Ma itt is volt és amint lehetett teszteltem is .


[link]



2019. okt. 8. 17:20
 1/8 A kérdező kommentje:
"Helyettesíti "
2019. okt. 8. 17:22
 2/8 anonim ***** válasza:
Reklám helye? Kipróbálnám, hogyan nyerhetem meg?:)
2019. okt. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem reklám

Csak azért linkeltem be ,hogy ne az legyen a kérdés, hogy Melyik fajta

2019. okt. 8. 17:38
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem rég ajánlottam itt valakinek ilyesmit, mert nem tudott elélvezni masztival. Hátha olvassa ezt a kérdést is. :)
2019. okt. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Eddig 3 fajtaj probaltam de nekem tul eros

Tulizgatott es az mar fajt. Utana orakig nem tudtam elelvezni.

2019. okt. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
5-ös, olyan kell, amin lehet állítani a fokozatot (van olyan fokozata is valamelyiknek, hogy kb alig érzed és lassan gyorsul, ha akarod), illetve mindig használj síkosítót! Ha ezek után se jó, akkor passz.
2019. okt. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ennek 11 fokozata van nekem a 2. Fokozat bőven elég volt . Az 1est alig éreztem.
2019. okt. 8. 18:41
 8/8 Kistál_és_a_bor ***** válasza:
Hajrá.!
2021. aug. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!