Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jogosan érzem lehangolónak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem lehangolónak a szexet?

Figyelt kérdés
Első barátom (22), akivel háromszor szexeltünk eddig, de minen alkalommak azt mondja, én irányítsak, mert nem tudja még, mi a jó nekem. Basszus, tudja, hogy nekem is első szex, nekem sincs sokkal több fogalmam a dologról, de én mondjak mindent és próbálgassam a határait. Nem ezzel van a baj, jó, hogy ilyen engedékeny, de ő soha nem próbál semmi újat, igazából nem mer, mindig ezzel magyarázza. Egyedül az első pettingünknél kezdeményezett, utána mindig én, mert nem akarta, hogy azt higyjem kihasznál. Na de ezt is úgy kell elképzelni, hogy amikor felmegyünk a szobájába, akkor bekapcsolja a laptopját és olyan videókat néz velem (szakmai), amihez lányként, de még emberként is semmi közöm, és azon akadtam ki, mikor tovább folytatta a videónézést úgy, hogy már egy tíz perce a fenekét masszíroztam és a fülét meg a nyakát csókoltam. Nagy nehezen elkezdtük, csak sietnem kellett haza, úgyhogy kevés idő maradt a befejezésre, aztán meg ott sírt nekem, hogy úgy folytatná még. Sosem figyeli az időt, ritka alkalom, mikor teljesen egyedül lehetünk ketten, és olyanokkal húzza az időt hogy fuuu. :D A másik meg az, hogy szex közben pl misszionáriusnál lök 6-ot, majd közli, hogy elfáradt, izomláza van stb, és hogy folytassam lovaglóval. Csinálom 10-20 percig, már a végén megszakadok, aztán cserélünk kutyára, 2 perc után ott is elfárad, megint én folytassam felül...a harmadik meg :'D bocsi ha sokat panaszkodom, de mindig kéri, hogy kicsit orálozzak neki ott lent, na ezt már csináltam kb 8-10-szer. Ő egyszer próbálta nekem, 10 másodperc után azt mondta, ez neki nem megy, ne haragudjak, mert rossz emlékképként bevillan, amikor aaz orvos a szájában turkál, és nem szereti, ha valami 'ismeretlen' a szájában van. Na én akkor mit mondjak. :D Másodjára is nekifutott, mert azt mondja mindenre, hogy lelkes, folyton ezzel jön, de az is kb fél percig tartott, bele se tudtam élni magam. Nem vagyok büdös, mindig fürödtem ilyenek előtt :D vagy legalább ott alul. Panaszkodik is, hogy ritkán szexelünk. Hát...a laptopos sztori után nem túl sok a kedvem megint azt eljátszani. Ő meg fél kezdeményezni, vagy én nem tudom. Bocsi a hosszú szövegért. Most nekem nagyok az elvárásaim, vagy mit csináljak?

2019. okt. 8. 21:51
1 2
 1/11 Lazy Lover ***** válasza:
89%
Hogy lehet egy ekkora gyökèrnek csaja nem is èrtem ....
2019. okt. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút jogosan.
2019. okt. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Figyelj, én két és fél évig kínlódtam egy ilyennel, merthát szeretet meg minden...

Ma már...egy percig se. Mondanom se kell, azóta is egyedül van. Öt éve.

2019. okt. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Mickbro ***** válasza:
Jogos. A barátodnak edzenie kellene magát! Mond el neki a fentieket!
2019. okt. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Rengeteg okot fel lehetne sorolni mit és hogy rontott el, mi a probléma. Ez viszont túl sok ahhoz, hogy "javíthatónak" tűnjön, inkább fogadd el, hogy ti emberileg talán igen, de szexuálisan egyáltalán nem passzoltok egymáshoz. S most vegyél egy nagy levegőt és döntsd el, hogy így szeretnéd-e leélni az életed, elfogadod-e hogy neked csak ennyi "jár" az erotikából.
2019. okt. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

A barátod egy szerencsétlen gyökér, már ne is haragudj...


Vagy beletörődsz a dologba, vagy elhajtod ezt a szerencsétlent és keresel olyat aki nem csak magára gondol hanem azt is nézi hogy neked mi a jó

2019. okt. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen ilyenkor ....szom fel magam hogy én normálisan nézek ki, le vagyok válva az exeimrol, a szüleimrol, van saját egzisztenciam, jó munkám van, házimunkát elvegzem, folyamatosan fejlesztem magam, próbálok művelt lenni stb. És mégis csak azok a nőket vonzom, akik amugy nem az eseteim alkatilag.. Erre minden ilyen utolsó vegleny képes osszeszedni magának egy csajt... En ezt egyszerűen nem értem.. Jó mondjuk nem tudom milyen csaj a kérdező hogy osszejon egy ilyennel :D
2019. okt. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Lazy Lover ***** válasza:
7 üdv a klubban .... ezt pofázom itt aki normális nem kell a csajoknak csak az ilyen gyökerek hány ilyet tudok..
2019. okt. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Keress mást!

Nem az a baj, hogy milyen szokásai vannak, hanem az hogy esze ágában sincs rád és a te igényeidre figyelni, hiába mondja ezt, a végén csak az lesz, amit csak ő akar. Ez az egyoldalúság hosszútávon sehova nem vezet, max oda, hogy irtó magányosnak fogod magad mellette érezni, főleg, hogy a saját kiskacsóddal jobban kijössz, mint az ő.... :)

2019. okt. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 zol56 ***** válasza:

Szerintem próbáld meg ezt elmondani neki.

Vagy így ahogy leírtad, vagy egy kicsit összeszedetebben. Persze csak akkor hogyha szereted. Ha meg csak elvagytok akkor majd az idő megoldja. Előbb utóbb Te is fogod tudni a megoldást. Persze jó kibeszélni a problémákat, de nem biztos hogy minden tanács hasznos.

2019. okt. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!