Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jogosan esett rosszul, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esett rosszul, hogy nem nyalt ki?

Figyelt kérdés
4 honapja vagyunk egyutt a barátommal. Kezdetben mindent megcsinált nekem kifogások nelkul, de újabban nem mindig. Ma peldaul megkértem, hogy kenyeztessen kicsit szájjal, de azt mondta, most faradt, meg "most nincs ugy", majd kesobb. Mult hetvegen ugyanez volt (a munkája miatt csak hetvegen találkozunk), megkértem fürdés utan, hogy nyaljon ki, de nem, megdugni persze megdugott, mert az neki is jo. En bezzeg tegnap este magamtól kezdtem el nyalni a s*gget, es eleg sokaig kenyeztettem, meg stb... Mindig mindent megcsinálok neki kifogások nelkul. O is van, hogy magatol is csinalja, vagy nem keres kifogást, de akkor is.. Ez most igy rosszul esett, ha ugy nezzuk, hetek ota vágytam egy nyalasra, es nem kaptam meg. Tudni kell rola, hogy meg az exen sincs 100%osan tul, akivel negy evig voltak egyutt, neha előjönnek neki a sz*r érzések, de nekem nagyon rosszul esik belegondolni, hogy azert nem kényeztet, mert nem vagyok eleg jo... :(

2019. szept. 7. 10:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Hát! Más részleteket nem ismerve fel merült bennem a kérdés: lehetséges, hogy csak felejtésnek használ téged?
2019. szept. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
43%
Nem volt kedve. Ha neked nem lenne kedved leszopni, és ő megsértődne ezen, mit szólnál?
2019. szept. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
Máskor legyél te is fáradt ha dugni vagy szopni kell.. ha tiszta ápolt vagy nem vagy büdös oda lent meg rossz ízű akkor nincs indok se kifogás erre. Önző dög a pasid. Vagy homár.
2019. szept. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
35%
Néha nem kapjuk meg amit akarunk hercegnő, szokj hozzá.
2019. szept. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
11%
Büdös vagy alul, kezdj el rendesen tisztálkodni és majd megjön a kedve.
2019. szept. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
1 es 2 leirt mindent
2019. szept. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%
És nekem nincs csajom? Sosem kérnék egy nőt arra hgoy a "seggem" nyalja, de ha jelezné hogy kérne egy "lafatyot" örömmel megtenném élvezésig..
2019. szept. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

Egyszerű, ő az érdektelenebb a kapcsolatotokban. Magyarán, te fogsz mindig eleget tenni neki, ő meg akkor ha neki jó.

Jogosnak jogos volt, de nem erőltethetsz valamit, amit a másik nem akar.

2019. szept. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

5# nyugodj meg, nem vagyok budos, mindig rendesen megmosom, de gondpltam, hogy lesz olyan IQ-bajnok, aki ezt irja...

Amugy en mindig leszopom, ha van kedvem, ha nem, mert nekem az a lenyeg benne, hogy neki jo legyen. Senki nem a sajat örömére szop, vagy nyal...

2019. szept. 7. 14:15
 10/14 anonim ***** válasza:
88%

Keves kérdező, az utolsó mondatod nagyon nem igaz, ugyanis van aki a saját kedvére kényezteti a másikat.


A kérdésre válaszolva: ha eddig megcsinálta, de most egy ideje nem, akkor valami változott. Talán beszélni kellene a pasiddal, valószínűleg hasznosabb, mint tippelgetni, hogy miért nem akar kinyalni.

2019. szept. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!