Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi történhetett konkrétan az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett konkrétan az adott helyzetben, ha utána a lány ezt írta róla a fiúnak?

Figyelt kérdés
Én szerettem a társaságodban lenni, és így olyasmibe is belementem, ami egyébként nem teljesen én vagyok. Szóval ennyire nem vagyok laza erkölcsű. De az akkor olyan jó volt, hogy hagytam, hogy csak úgy legyen. Hogy vigyen magával a dolog. És úgy gondoltam, lesz, ami lesz. De soha senkivel nem csináltam ilyesmit, és érdekes volt. Izgalmas. Úgyhogy bennem semmi rossz érzés nem maradt. Gondolkodtam sokat akkor, hogy mit nem csináltam vajon jól. De aztán rájöttem, hogy igazából amire szükségünk volt akkor, azt mindketten megkaptuk.

2019. okt. 10. 00:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
6%
Elvesztette a fejét. Elég egyértelmű, nem?
2019. okt. 10. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolkodott mikor megtörtént de nem maradt benne rossz érzés. Az adott pillanatban elvezte de ő nem az a típus aki bármikor bárkivel...


Csak akkor úgy alakult.

2019. okt. 10. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Konkrétan? Szeretkeztek, lefeküdtek egymással, szex volt. Meglepődtél, ugye?
2019. okt. 10. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Cumizott
2019. okt. 10. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Lefeküdtek egymassal, a fiú többet is belegondolt ebbe, a lány meg "finoman"lerázta
2019. okt. 10. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én elsőnek hármas szexre gondoltam de rájöttem hogy túl fiatalokról beszélünk.

Szerintem csinált valami "perverz" dolgot, ami az ő fejében már az erkölcs határát súrolja, de túlságosan élvezte ezért nem érti hogy miért rossz az amit csinált.

Ez annyira a személytől függ, még azt is el tudom képzelni hogy csak egy csók volt valakivel akivel nem kellett volna

2019. okt. 10. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez meg milyen buta kérdés?????
2019. okt. 10. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy nő valamiről ilyet ír, akkor az konkrétan bármi lehetett :D
2019. okt. 10. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
30%
Itt a klasszikus seg..gből szájbaélvezés volt, spontán valami parkban mozi után, szinte biztos vagyok benne.
2019. okt. 10. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ugyanez a kb. 21 éves lány nem sokkal korábban egy másik sráccal találkozott egy bárban, egy hétköznap délután, amikor nem voltak ott túl sokan. Az a találkozó csókolózásba fulladt, ami aztán úgy folytatódott, hogy elvonultak hátra, ahol a srác letolta a szoknyában lévő lány bugyiját és addig nyalta a punciját (amit ő közben az ujjaival húzott szét a srácnak), amíg el nem élvezett. Majd mentek tovább és soha többet nem történt semmi.
2019. okt. 10. 08:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!