Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 35-40 körüli nők, volt már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35-40 körüli nők, volt már kalandotok fiatalabb fiúval?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogy ismertétek meg, és hogy jöttetek össze?
2019. okt. 10. 07:24
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Volt. Cuki fiúka, szűz volt, ezért indultam be rá.
2019. okt. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
8%

Én már nem vagyok szűz de beindítana egy 235-40 éves nő!!

26F

2019. okt. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kalandom nem, szerelmi kapcsolatom igen.
2019. okt. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
Nekem 75 évesen volt dolgom nemrégiben 20 éves fiúkával! Szereti az idős hölgyeket én meg kihasználtam a helyzetet!
2019. okt. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
42 évesen volt 20 éves sráccal alkalmam egyszer. Nem volt jó élmény.
2019. okt. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

...235-40 éves nő...


235 éves?! Az komoly lehet! :D



Én 21 évesen jöttem össze egy 33 éves, házas nővel. Az index fórumon ismertem meg, szimpatikusak lettünk egymásnak, találkoztunk. Én sem tudtam, mit várok az egésztől, de úgy voltam vele, miért ne? Persze, tudat alatt nyilván semmi mást nem akartam tőle, mint a punciját :)

A tali végéig nem is történt semmi, azt hittem már nem is lesz, mígnem megfogtam a kezét, megöleltem, és éreztem rajta hogy ohh igen, ő is akarja...

Következő talin már a bugyijában nyúlkáltam, és onnantól már nem volt megállás :)

2019. okt. 10. 08:51
 7/8 A kérdező kommentje:

2 évvel később szüleim révén kapcsolatba kerültem egy 37 éves, elvált nővel. Mivel informatikus vagyok, megkért ez a nő, hogy tanítsam meg excelezni, mert a munkaköre úgy alakult, hogy hamarosan ez is elvárás lesz, és ha nem ért hozzá, akkor eltanácsolják.

Úgy beszéltük meg, hogy 2000Ft/óra lesz, heti 3x2 órában járok hozzá. Az elején fizetgetett, aztán egyre jobb viszony alakult ki köztünk, már akkor is jártam hozzá, amikor nem kellett volna :)

Nem kértem semmit az oktatásért, bár ő akkor is tukmálta rám a pénzt, amikor a 2 órából másfél óra szex volt. Jó idők voltak, kár, hogy elmúltak :(

2019. okt. 10. 09:05
 8/8 anonim ***** válasza:
76%

Volt

Céges bulin ismerkedtünk meg

2019. okt. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!