Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire lenne benne egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lenne benne egy lány/nő jelentősebb összegért a szexben?

Figyelt kérdés

Nem tudom, mennyire van ott a nőkben a k*#rva, de mostanában nagyon izgatja a fantáziámat egy 20-22 év körüli kolléganőm. Eljátszottam a gondolattal, hogyha a kezébe adnék mondjuk 200 ezret és azt mondanám neki, hogy szeretnék vele együtt lenni, vajon mit mondana? XDD

Természetesen nem mernék odamenni, csak az érdekelne, hogy mennyire van meg benne a hajlandóság.



2019. okt. 10. 18:45
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
Vagy te nem érsz egy fabatkát férfiként.
2019. okt. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
A jól jön , meg a megváltoztatja az életemet az két külön kategória. Az a sok pénz, amitől megváltozik az életem. Jól jönni jól jön egy ötezres is sokszor.
2019. okt. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:
Nem vagyok jó képű, de ő sem topmodell. Vékonyka, de aranyos az arca. De ne úgy értsétek, hogy olyan bájosan aranyos, csak nelem olyab afrodiziákum amikor mosolyog. Azért amúgy ne adjak már annyi pénzt, ami megváltoztatja az életedet csak mert megdugtalak.
2019. okt. 10. 19:39
 24/41 anonim ***** válasza:
Ennyiért tuti nem vallalnám mint nő.
2019. okt. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
Ennyiert a legtobbunk elegge.
2019. okt. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
Randira kellene hívni inkább.
2019. okt. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:
Akkor megismétlem: Nincs önbizalmam. Amúgy nem kene barátnőnek. Csak meg akarom dönteni.
2019. okt. 10. 20:01
 28/41 anonim ***** válasza:

21-es, amelyik nő pénzért szexel, az r.ibanc.

Egy igazi nő nem pénzért csinálja.

2019. okt. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:

Ez személyiségfüggő... van akinek bármilyen rossz is az anyagi helyzete 200 milliót is ajánlhatsz tökön fog rúgni. Kevesen, de vannak emberek akiknek a becsület, a tisztesség nem eladó semennyiért. A többinél meg... no comment, de ismered a viccet:

- Szia lefeküdnél velem 100 millióért?

- Oh, annyiért vehetnék házat, autót, ha csak egy este kibírom, rendben!

- S egy ezresért?

- Minek nézel engem?

- Hogy mi vagy már az előbb tisztáztuk, már csak az árról alkudozunk.


Jó tanács: ne kérdezd meg a kolléganőd ha nem beszélgettél előtte vele amiben kipuhatolod milyen az erkölcsi értékrendje, mert csúnyán felsülhetsz és rád sem fog túl jó fényt vetni a munkahelyen.

2019. okt. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:

Amelyik férfi meg fizet érte az egy töketlen qrvapecér.


Egy igazi férfi nem fizet a szexért.

2019. okt. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!