Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg minden férfinak jó,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg minden férfinak jó, ha többször egymás után orálisan kielégítik?

Figyelt kérdés
Én még egyik barátomnál sem vettem észre, hogy jólesett volna nekik még egy menet. Itt a gyakorin több kérdésnél is olvastam, hogy többek, az elélvezés után másodszor, harmadszor is lesz..ják a barátjukat. Valaki még írta is, hogy a 4. már nem volt jó a barátjának. Férfiak, jó érzés többször egymás után?
2019. okt. 10. 20:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért nekünk is kell egy kis pihenő. Egy szopás után nem lehet egyből mégegyszer neki kezdeni. F/28
2019. okt. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Orál nem volt még egymás után több, de szex előtt közben és után már volt. Szex az volt egymás után már 6-7. menet is.
2019. okt. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem jó, de előfordulhat, hogy pár perc pihenő kell közte. Szerintem ez egyéntől is függ, sőt aktuális állapottól is. Nem mindig vagyunk egyformán kanosak. Van, amikor egy menet elég, máskor pár perc múlva már megint áll a cerka.


35F

2019. okt. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Egy jó szopas után szerintem nem lehet azonnal újra.

Muszáj időt hagyni. Záros időn belül pedig szerintem max 2-3 alkalom.

2019. okt. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen kell egy kis pihenő utána neki. De én azalatt izgatom azzal hogy magamat simogatom és ettől rögtön feláll neki újra...
2019. okt. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem bőven elég (lenne) egyszer.
2019. okt. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Teljesen változó ki hány "menetre" képes egymás után - pihentségtől, izgalmi állapottól, stresszfaktortól sőt életkortól is függ. Két "menet" között a legtöbb férfinak kell a pihenő.

Ugyanakkor az a szexet nem abban "mérik", hogy hányszor élvezett el, vagy hány x óráig tartott - mert nem ez a "mértékegysége", hanem az élvezet foka. Nem azt kell hajtani hogy minél többször, minél hosszabb ideig, hanem azt hogy minél élvezetesebb, úgymond felejthetetlenebb legyen. S persze ne felejtsetek el védekezni :)

2019. okt. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én szeretem, illetve szeretném, ha lenne ilyen! Minőségi, valóban élvezetet is nyújtó orális sorozatkielégítés, az valóban nagyon jó lenne, jól esne...
2019. okt. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Sztem nem.

Igaz nem ismerek minden pasit, de van akinek elég egy jó kiadós sz*pás, és utána nem íánja egy darabig (legalábbis azon az estén már nem) a második orgazmust.

2019. okt. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Attól is függ, milyen hosszú az első menet. Ha másfél perc alatt elsülök, akkor nemsokára ismét feláll, és nem fáj. Viszont ha 20 perc az első menet, akkor utána hagyjanak békén.
2019. okt. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!