Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Ti élvezitek a masztur...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti élvezitek a maszturbálást vagy csak remélitek, hogy fogjátok/eleinte élveztétek csak? Ti többször egymás után szoktátok?

Figyelt kérdés

Nem tudom azért e mert félek hogy hangosan lélegzem vagy nem fantáziálok eleget mert félek ha hiperfókuszálok nem veszem észre hogy nyög az ágy vagy valami, de 5-10 perc alatt elmegyek, tűzességem alapján, bármennyire próbálom húzni. És sosem érzek olyan hű de nagy orgazmust csak 2 màsodperc jót. Próbálom húzni de akkor a legkozelebbi pici érintésre is elmegyek és még kisseb az érzet. Párnával, macival szoktam szóval nem kell magamhoz nyúlnom xd. Csiklót és hüvely bejáratot. Nincs semmi bűntudatom amúgy, nagyon rossz kislány vagyok, de nem akar kihozni belőlem SEMMIT. Sokkal nagyobb lehetne csak mentálisan túlságosan felizgulok? Türelmetlen vagyok és nem várok eleget? De néha az se elég, mert magától elkezd lüktetni és oda az összes hormonom, tűzességem hogy mást kezdjek izgatni, ugyanaz a pont meg érzékenyebb lesz. Nektek milyen erős érzés?

Nők egyáltalán maszturbálásra vannak teremtve? Xd

Meg szűz vagyok és csak két kissebb ujjam fér be, azok is puhák, keményet nem akarok, ujjal meg fárasztó.:))))

Mercii!



2019. ápr. 10. 16:41
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Én szoktam élvezni, és olyankor nem szoktak ilyen apróságok érdekelni.. :)
2019. ápr. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Te tuti nem magyar vagy, ez ilyen google translatees szövegnek látszik
2019. ápr. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen.Azért csinálom,mert élvezem
2019. ápr. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
Igen nyilvan azert csinalom mert elvezem.
2019. ápr. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Najó de szexhez képest milyen ahh inkabb felteszek egy új kérdést.


Google translate?😂 nem csak lusta vagyok fogalmazni és az interneten mindent angolul nézek, ide ritkán járok😂

De az irodalomtanárom is csak azt tudja néha mondani hogy "fura" volt az esszém, a kettes egy oldalas festmény elemzésemre. Dehát még bekezdésekre is tagoltam gondolatonként, nem értem mit várt hogy történelem esszét is írjak😂 nem mondta hogy ilyen nehéz lesz, tuti utál mert telefonozom.

2019. ápr. 11. 00:32
 6/9 anonim ***** válasza:
61%
Nekem sokszor jobb a szexnél is!! 🙄...és minél többször csinálom egymás után annák erősebb, jobb, észveszejtőbb...
2019. ápr. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Az bíztató!

Olyan álmos vagyok ilyenkor hogy az se jut eszembe hogy az álmosság miatt lehetek türelmetlen.

2019. ápr. 11. 14:26
 8/9 anonim ***** válasza:

Én nem élvezem.

26

2019. ápr. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Többször egymás után tényleg jó, és még jobban mozog, de magamat nagyon nem tudom kordában tartani hogy amikor már majdnem csúcson vagyok akkor jól csináljam xd
2019. ápr. 11. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!