Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy pasi el tud élvezni úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pasi el tud élvezni úgy is hogy nem spriccel?

Figyelt kérdés
A párom nagyon ritkán spriccel. Állítása szerint elélvez és ő is élvezi a dolgot, de ritka hogy spriccelne. Ha én elélvezek akkor egy kis levezetés után leáll de észrevettem hogy szokott maszturbálni. Nem sokkal az előtt vettem észre nála hogy megkérdeztem tőle hogy nem jó neki velem mert nem szokott elélvezni. Ebből nekem az jött le hogy azért elégíti ki magát mert mégsem élvez el csak nem akar megbántani.

2019. okt. 11. 15:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ez tanulható technika, ifjabb koromban egy aktus alatt harmadik-negyedik orgazmusra ki tudtam tartani a magömlést, ami rettentő intenzív lett.
2019. okt. 13. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Igen ha nemveri ki 3hónapig anyira sürü lesz ,hogy nem spriccel,csak plutty kijön azt annyi ,az nem jó nemszeretem.
2020. máj. 14. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!