Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire szeretik a fialabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szeretik a fialabb srácok a telt lányokat? (kapcsolati szinten, nem egyéjszakásban)

Figyelt kérdés
A kérdésem arra irányulna h mennyire vonzó nektek a telt lányok. Nem a logó hasú szétfolyós alkatra gondolok itt. Ha igen miért szeretitek és ha nem miért nem?
2019. okt. 11. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Aki jó kis masszív az bejön. Akin hurkákban van a zsír az nem.
2019. okt. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én telt lány vagyok, és az égvilágon semmi problémám nem volt a kapcsolatokkal, sőt,vékony partnereim is voltak.
2019. okt. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon tetszik. Szeretem a vékony lányokat is, meg azt is, ha teltebb. Ez a maximum kategória, ami még vonzó számomra.


[link]

2019. okt. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire? Amelyik srác kedveli az nagyon :) Értelmetlen kérdés, mert kinek a pap, kinek a papné, nem csak a cm/kg számít, hanem egyben az összkép, kisugárzás. Ha meg komoly kapcsolat, akkor pláne sokkal fontosabb a személyiség, avagy a szexuális "teljesítmény" mintsem, hogy mennyire "cicababa".
2019. okt. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindigis, már ált. Iskolás korom óta bejöttek a teltebb csajok akin van mit fogni. Kapcsolat is csak ilyen lánnyal volt. Hogy miért? Mert ez tetszik, az ilyen test izgat fel, bár ezt nem nehéz kimatekozni.
2019. okt. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha tetszik miért, ha nem miért nem ?

Ez milyen hülye kérdés már?

2019. okt. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!