Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan legyek népszerű rosszlá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek népszerű rosszlányokon?

Figyelt kérdés

Regisztrálni tervezek, a kérdésem elsősorban a feltöltött képekre irányul.

Nagyon sokféle típus van fent, de az érdekelne hogy melyik ragadja meg leginkább a kíváncsi tekinteteket. Amatőr képek vagy profi körülmények között, sejtelmes titokzatos vagy mindent durván megmutatós fotók. Láttam hogy videók is vannak fent egyeseknél vagy szex közben készült képek, ezekkel mi a helyzet?

Férfiak, nektek melyik típus jön(ne) be?



2019. okt. 11. 18:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Küldj párat, megmondom melyek a jók.
2019. okt. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Küldj képeket, és megmondom.
2019. okt. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

Erre speciel nincs ötletem. Egyén függő!

De lennék az első ügyfeleid között, mielőtt beindul a nagyüzem!

48Ffi

2019. okt. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan legyél népszerű. A képek szempontjából ne csak arra figyelj, hogy vonzó legyen, hanem hogy ha valaki eljön hozzád, felismerjen. Vagyis kapja meg azt amit várt (ez fontos, hiszen a visszajelzések bizalmat építenek). Hidd el, a bemutatkozószöveg is nagyon fontos. Lehet, hogy a kép vágykeltő, de a szövegben tudsz bizalmat építeni. Játsz korrekt módon, ezt nagyon komolyan mondom, mert visszaüt ha nem. Én voltam olyan bunkó és bepanaszoltam a lányt az adminoknál, amikor nem jelent meg a találkán. Még egy ilyen panasz és ugrik a kereseti lehetősége. Engedd meg, hogy visszajelzéseket írjanak rólad mert ezzel meg tudod mutatni, hogy érdemes hozzád eljönni. Inkább vállalj kevesebbet, de azt maradéktalanul teljesítsd! Sokan ígérnek mindenfélét amit nem teljesítenek és vállalnak időpontokat amikre el se tudnak menni. Egy előny lehet, ha kiírod, hogy magyar származású vagy (ha az vagy). Az adatlap megfogalmazásánál is több opció van, de próbálj kicsit elszakadni a sablonos bemutatkozásoktól. Millió tippem lenne még marketingszempontból, meg a saját érdekedben, de csak ha nyitott vagy rá. Amúgy sok sikert és vigyázz magadra!
2019. okt. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, milyen a tested a képeken
2019. okt. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Straga válasza:
Ha felrakod magad feltétlen küld át privátban a profilodat XD
2019. okt. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekem, inkább az amatör képek tetszenek j mert jobban visszadja a hirdető hölgyek valós külsejét.
2019. okt. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!