Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Szerintetek mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Szerintetek mennyire gáz, ha egy kapcsolat így indul?

Figyelt kérdés

Gyakorin valaki kiír egy kérdést a hármasról (pl:"Nők benne lennétek egy hármasban?") és mivel igennel válaszoltok, ezért egy férfi rátok ír, hogy szeretne titeket megismerni közelebbről, tehát komoly kapcsolat céljából, mert neki is bejön a többes.

Vagy ilyenkor semmi esélye egy férfinak?


Egyébként eddig még soha nem írtam rá senkire, mert biztos sok privátot kap egy ilyen nő.


Jah és a férfi nem egy munkanélküli lúzer, hanem inkább pozitív tulajdonságú.


Köszönöm, ha megtiszteltek érdemi válaszokkal.


2019. okt. 12. 08:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen privátokra soha nem válaszolok, csak a semlegesebb válaszaimra küldöttekre.
2019. okt. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Miért?
2019. okt. 12. 08:30
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Én válaszolnék, ha komolyabbat, ha lazábbat keresnék, akkor is - szerintem a jó kapcsolat alapja a jó szex, a nyílt és őszinte kommunikáció. Minek vesztegessük egymás idejét, ha nem is passzolunk.
2019. okt. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Sokan azt gondolják, hogy ha itt válaszolok ilyen kérdésekre, akkor azzal máris nyitott vagyok ismerkedésre, szexről csevegésre, és meg van sértődve a lúzer, ha nem írom le részletesen mikor hányan baxtak egyszerre... Sokszor próbáltam itt kommunikálni amikor priviben megszólítottak, kivétel nélkül mindig hülye pitsa lettem a végére, mert nem úgy alakultak a dolgok ahogy ők akarták. Ostoba buta emberek. KIVÉTEL NÉLKÜL!
2019. okt. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem gáz.
2019. okt. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor én vagyok a kivétel :D
2019. okt. 12. 09:37
 7/10 Noren1989 ***** válasza:

Baràtom, nem nőként írok.


A vàlaszuk, hogy igen, azokkal a kiegészítésekkel érvényes, hogy: mindkettőjüknek szimpatikus, esetleg ismerettségi körükben levő férfival, aki megbízható, magas szexuàlis kultúràval bír, jó az àgyban és még jól is néz ki.


Csak szólok.

2019. okt. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem gaz de az q pasi aki azért ír rád mert benne vagy a többedben azt sose szabad komolyra venni mert a Ő csak a bevállalós lyukat látja benned ...

N

2019. okt. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Francot vagy te kivétel...
2019. okt. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem írtam rá senkire.
2019. okt. 12. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!