Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, van köztetek olyan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, van köztetek olyan, akit felizgat ha fonendoszkóppal hallgatják a szívét?

Figyelt kérdés

2019. okt. 12. 17:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Igen, felizgat, mert szívbeteg vagyok és félek, hogy mit hall időszakos kontrollon az orvos. Egyébként mi izgatna fel ezen?
2019. okt. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nézd, az hogy téged nem, mást még izgathat. Tudod, vannak a világon olyan dolgok, amit nem tudsz elképzelni, és ez nem a világ hibája.
2019. okt. 12. 18:46
 3/17 anonim ***** válasza:
78%
#1 Debil pasi. Hasonló megtalált már engem is priváttal orvosi játékok témában. Nem válaszoltam, de megvolt a véleményem.
2019. okt. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
58%

Igen.

Engem felizgat.

2019. okt. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
55%
Nem értem miért kell egyből ilyen negatívan reagálni erre a kérdésre, szerintem ez egy ártalmatlan fétis ráadásul amellett, hogy szexi egymás szívét hallgatni akár füllel akár fonendoszkóppal még nagyon romantikus és intim is, ha nem is izgat fel Titeket akkor is ki lehet próbálni pl. egy hosszú téli estén összebújva hosszan hallgatni egymás szívdobbanásait és talán meg fogjátok érteni, hogy miért lehet, hogy ez valakit akár izgathat is. :) És én is találkoztam már olyan lánnyal akit izgatott és volt is szerencsém a fonendoszkópommal sokuk szívét nagyon alaposan meghallgatni. ;)
2019. nov. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
12%
Utolsó is csak egy beteg phasz...
2019. nov. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
37%—os, ha valakinek a te szexuális fantáziádnál, kreativitásodnál több van, az beteg? Sajnállak. Nem véletlenül ennyi százalékos a hasznosságod, valószínűleg élőben is hasonlóan faék-egyszerüségű vagy. 😂
2019. nov. 22. 18:24
 8/17 anonim ***** válasza:
78%
Rendszeresen használunk fonendoszkópot a párommal szex előtt és közben. Bár a szívdobogás iránti érdeklődés tőlem ered, engem izgat fel, ha hallgatják, vizsgálják a szívemet, párom maximálisan partner ebben. Semmi beteg, perverz nincs ebben, nagyon érdekes, különleges dolog, ráadásul nem bántjuk egymást vele, ellenkezőleg, figyelünk egymás szívére is....N 30
2019. nov. 23. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
36%

Szia!


Örülök, hogy vannak akik még rajtam kívül is szeretik a szívdobogást és a fonendoszkópot, már megszoktam, hogy így reagálnak rá akik nem értik a lényegét, mint a beteg f. -ozó hozászóló. És picit irigyellek, hogy ilyen megértő párod van akivel együtt tudod megélni ezt. Nekem ritkán van rá alkalmam csak, de minden ilyen összejövetel felejthetetlen, addig meg a fiókban pihennek a különböző Littmannjaim. :)

Neked milyen fonid van?

És ne haragudj, hogy így ismeretlenül írtam.

2019. nov. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
68%
Én fel szoktam, bár ennek inkább akkor van nagyobb ereje, ha egy szexi fiatal doki csinálja. Valójában szerintem az orvosok izgatnak, nem feltétlenül a fonendoszkóp.
2019. dec. 19. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!