Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha kiderülne, hogy a lány nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiderülne, hogy a lány nem tud elmenni szex csak orál (csikló izgazós) uton inkább keresnétek mást?

Figyelt kérdés

Őszintén várom a vélemenyeteket. Engem bánt, hogy én nem tudok szexeléstől elmenni:( se ujjazástól.


De csikló izgatástól óriásit tudok élvezni.


Fiúk van akinek ilyen lánnyal van tartós kapcsolata? El tudjátok így fogadni őt? Ha cserébe ő nagyon tud szeretni és kedves,visszafogott, mások elmondása alapján csinos, sportos, szép.


Köszi a válaszokat:)


Privit nem kérek! Csak ide írjatok!



2019. okt. 13. 08:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna. Nem ettől lesz egy kapcsolat rossz.
2019. okt. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem keresnék mást.


Egyébként meg a csiklót szex közben is lehet izgatni.

2019. okt. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Kihívás elfogadva :D


Viccet félretéve a lényeg az lenne, hogy nekem is meg neki is élvezetes legyen a szex. Szóval ha mindent megkapok ami nekem jó akkor legyen bármi is amit a csaj szeret és amitől el tud menni azt én is szívesen megadnám neki.

2019. okt. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet én is béna vagyok, azért volt olyan nő, aki nem ment el szextől, de nekem eddig 7-ből csak 2 nő tudott elmenni szex közben. (Nyaláskor az összes.) Szóval ez nem baj, hozzá vagyok szokva
2019. okt. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen barátnőm majdnem 4 évig. 🙂 Vannak ilyen lányok. Nincs ezzel baj, több nyalás kell. Minden szexet azzal fejeztünk bem 28f
2019. okt. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is volt ilyan barátnőm. Nem vele volt a legjobb a szex, és ehhez lehet az is hozzátett, hogy nem tudott elmenni a szextől. De alapjában véve nem dobnék emiatt senkit.
2019. okt. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

A nők többsége csak a csikló izgatásával tud eljutni a csúcsra, rengeteg ilyen partnerem volt. Sokkal többet számított az, hogy egyébként jó volt velük az együttlét és a személyiségük. Nem az számít milyen úton, hanem úgymond az "eredmény".

Ha valaki csak ezért "dobni" akar az van olyan önző kis pötch hogy csak azt nézi ő mit akar a szexben, s nem azt mit szeretne, hogy jó a másiknak - ergo nem veszítesz vele semmit, örülj neki ha megszabadulsz tőle.

2019. okt. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
24%
Ennek az oka, hogy méretben nem passzoltok. Hátulról (minden olyan póz, amikor a párok nem szemben vannak) megfelelő mérettel (amikor úgy istenesen ki van töltve a csaj) a pénisz lüktető háti vénái ingerlik a csiklót, és ilyenkor hirtelen az olyan csaj is rájön hogy tud élvezni simán csak behatolástól rásegítés nélkül, aki addig szexuálisan rosszul legyártott darabnak érezte magát.
2019. okt. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

8 -as hát ez nem így van attól hogy hátulról behatolsz stb attól még nem fog elmenni aki nem tud

Én 17 éve vagyok a feleségemmel és nagyon kevés alkalommal tudott elmenni a sex től ettől még nem volt kevésbé rossz a sex stb

Ezt mi úgy oldjuk meg hogy kölcsönös orállal kezdjük addig amíg el nem megy a feleségem hatalmasat tud élvezni a nyalástól sőt nagyon sokszor rövid időn belől másodszor is elélvez max3-5 perc

Csak ez után megy a pun.. ba a sex

Mi így fogadtuk el egymást soha nem volt ebből probléma és ez sem a férfi méretétől vagy a póz tól nem függ

Van aki el tud élvezni sex től van aki nem

2019. okt. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Fiatal vagy még, ne generálj felesleges problémát! Örülj, hogy van orgazmusod, ha még azon agyalsz, hogy az miért nem hüvelyi és jaj mit gondol a pasi, hogy csak csiklón keresztül tudsz elélvezni, még az örömet és élvezetet is megölöd a szexben. Az én tapasztalatom, hogy senkit sem zavar, hogy "csak" csiklón keresztül élvezek, de ha bárki is szóvá tenné, egy percig sem érezném emiatt kevesebbnek magam, az az ő szegénységi bizonyítványa lenne.

Ne agyalj butaságokon, mert ezután jön majd az "oké, hogy kielégítem a párom orálisan, de nem megy le a torkomba a farka/vagy nem tudom lenyelni a spermát, stb, meg fogja ezt unni majd és mást keres??!!".

36n

2019. okt. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!