Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nálatok milyen gyakori...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok milyen gyakori a hüvelyi orgazmus?

Figyelt kérdés

Úgy hallottam, hogy nagyon sok nőnek sosincs hüvelyi orgazmusa, nekem viszont elég gyakori. Ezen azért csodálkozom, mert szűz vagyok, szóval faroktól még sosem volt, de ha az exem ujjazott, vagy én magamat akkor 10 alkalomból kb 7-8szor volt/van. Van olyan velem egyidős barátnőm akinek még sosem volt, illetve nálam egy jópár idősebb nőnek sem volt még. Szóval ebből a szempontból szerencsésnek tartom magamat.

Van itt még olyan akinek ilyen könnyen lesz hüvelyi orgazmusa? Vagy ha nem is gyakran, de van, akkor 10 alkalomból kb hányszor?


2019. okt. 13. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
nekem 10 alkalomból olyan 3-4 alkalommal lesz szex közben hüvelyi orgazmusom, de elég gyakori hogy a párom elélvezés után még ujjaz hogy legyen orgazmusom
2019. okt. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%
Nekem 10-ből 8-szor van hüvelyi orgazmusom. Mondjuk nekem ujjazástól is van hüvelyi,úgylátszik szerencsés vagyok. :)
2019. okt. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%
10-ből 4-5 ször van.
2019. okt. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem volt.
2019. okt. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Soha. Akik ilyen magas arányban érik el a hüvelyi orgazmust, azok tényleg semmilyen módon nem izgatják kívülről a csiklójukat?
2019. okt. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ritka sajnos
2019. okt. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon szeretnék rá gyakorolni. Még sosem volt. 18L
2019. okt. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!