Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kismellű lányok hogyan fogadjá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kismellű lányok hogyan fogadjátok el, hogy kicsi a melletek és fiúk akiknek kismellű barátnője van, hogy fogadjátok el, hogy kicsi a barátnőtök melle?

Figyelt kérdés

2019. okt. 14. 02:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
35%
Ez milyen kérdés már, ne haragudj? :D :D Akinek kicsi és nem szereti, megcsináltatja, én is megcsináltattam. Amelyik férfinek nem tetszik a kicsi mell, nem elfogadja, hanem nagy cicis barátnőt választ. Nekem pl. szőke férfi sose kellene, se vékony, így nem ilyet keresek. Semmit nem kell elfogadni.
2019. okt. 14. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
Te hogy fogadod el, hogy kicsi az agyad?
2019. okt. 14. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%
Ez azért nem ugyanaz, mintha kis farkam lenne. Az hogy egy nőnek kicsi a melle, nem befolyásolja az én szexuális örömöm.
2019. okt. 14. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
53%
Nagymellű barátnőm volt. Most kismellűt szeretnék bármi áron.
2019. okt. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
29%
Én meg úgy vagyok vele ha vonzó annyira mindegy mekkora a melle. Ha meg elveszem és szül egy babát úgy meg nő neki mert valamiből etetni kell a picit.
2019. okt. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
Engem nagyon sokáig zavart a mellem. Emiatt a nemi életem nulla volt. Mára megbarátkoztam vele és elfogadtam, hogy ez van :D csak bánom az elveszrett éveket amikor a pici mellem miatt aggodalmaskodtam
2019. okt. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Szeretnék én egy ilyen lányt mint az utolsó😉
2019. okt. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

1 mindig lesz valaki akinek a kis mell imponál

Ha a kis mell tetszik neki akkor nem kell ezen mit elfogadni ennyi

N

2019. okt. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
37%

Nem kell elfogadnom. Imádom. Meg a barátnőmet is.

A nőiesség nem egyenlő a nagy mellel. És nem lesz kevésbé vonzó, vagy hátrányos helyzetű az ember, mert kicsi a melle...

2019. okt. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
60%

"Akinek kicsi és nem szereti, megcsináltatja"

Nem mindenki. Nekem se pénzem nincs rá, se a mű dolgokat nem szeretem.

Szóval marad a beletörődés. 19L

2019. okt. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!