Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti szégyellnétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti szégyellnétek a barátaitok előtt ha kicsi teltebb lenne a barátnőtök? 24 N 170cm,72 kg

Figyelt kérdés
2012. máj. 19. 15:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem járna veled, ha nem tudna felvállalni.
2012. máj. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a baratnom lenne nyilvan nem szegyelnem, mivel akkor nem lenne a baratnom.
2012. máj. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
én 75 kg vagyok ennyi centihez, párom vékonyabb nálam (ő nagyon vékony, nem is izmos), és mégsem szégyell, és büszkén fogjuk meg egymás kezét, hiába fura, hogy én vagyok a több kiló. a szerelem nem ezen múlik.
2012. máj. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha szégyellném, nem járnék vele. Ha járok vele, nem szégyellem. Ez ilyen egyszerű.

Azért járok valakivel, mert szeretem, és ha egyszer szeretem, akkor pont úgy szeretem, ahogy van. Mások véleménye pedig nem fog érdekelni.

2012. máj. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
8%
ha formásan van meghízva, akkor nem, ha formátlanul akkor szóvá tenném hogy meglátogathatná a konditermet egy kis időre :D
2012. máj. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
ha szeret akkor nem:)
2012. máj. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2012. júl. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hogy lehet ilyen kérdést feltenni? már bocsi de akkor minek jársz vele ha felmerül ez a kérdés benned? Biztos te sem vagy tökéletes ;)
2012. nov. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A 170 centihez a 72 kg már bocsánat, de teljesen normál alkat................ Az, hogy ilyen elcseszett világban élünk, hogy mindenkit pocskondiáznak és szabályszerűen üldözik a nagyobb súllyal rendelkezőket, az pedig nem kicsit retardált........ A válaszom pedig az, hogy nem, egyáltalán nem szégyellném, hisz azért lennék az illetővel, mert úgy ahogy van szeretem és kell nekem!
2016. ápr. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!