Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Idősebb Nők akik fiatal (abb)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb Nők akik fiatal (abb) fiúval / férfival kezdtek/ vagytok inkább érzelmi okok miatt vagy a (vadabb/potensebb) szex miatt vagytok ilyen kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Mekkora a korkülönbség vagy hány év különbség férne bele?

2019. okt. 15. 14:56
 1/10 anonim ***** válasza:
39%

Bár a 32 évemmel nem érzem magam idősnek, az itteni 18 körüli átlagéletkorhoz képest azért idősebb vagyok. Eszembe nem jutna nálam fiatalabb pasival kezdeni, baromira nem potensebbek, szexuális kultúra nulla, általános intelligencia se sokkal több.

Őszintén sajnálom a mai 18-20 éves lányokat, hogy ilyen selejtes hímneműek közül tudnak csak válogatni.

2019. okt. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%

Teljesen egyetértek!

31N

2019. okt. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
még jó,hogy nem általánosítotok :D
2019. okt. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Én a 21 évemmel is kb így látom ahogy az #1-es...
2019. okt. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
33 éves vagyok, az uj pasim 30. Nem tudtam eloszor, h fiatalabb, szoval nem direktbe kerestem ilyet. Szexben nem mas, mint egy korombeli, 40 koruli ferfiakkal pedig nincs tapasztalatom. Azt azert erzem, h minimalisan eretlenebb bizonyos dolgokban, mint az exem, aki 34 volt, de ez is csak általánosítás lenne...
2019. okt. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én a fiatal ságuk és a még lelkes élet szemlélet miatt
2019. okt. 16. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én korábban el sem tudtam képzelni, hogy (jóval) fiatalabbal kezdjek. De az utóbbi években mindig csak fiatalabbakkal hozott össze a sors. Pontosan ugyanazt keresem a fiatalabb férfiakban is, amit a korombeliekben keresnék: jó társaságot, szellemi partnert, jó szexet. Ha ezek adottak, akkor a kapcsolat alakulásán múlik, hogy mi lehet belőle. Lett már élettársi kapcsolat is.
2019. okt. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#1 Honnan tudod, hogy a szuxuális kultúrájuk 0,ha még sosem voltál mostani fiatallal? Ha már itt tartunk, mit jelent az, hogy szexuális kultúra? Szexuális tapasztalatról hallottám már, de kultúráról még nem.

Általánosításhoz értesz, csak közben olyan dolgokat írtál, hogy lekellett ülnöm nehogy összeessek a röhögéstöl.

Egyre nagyobb szükségét érzem, hogy legyen egy fogyatékos szűrő gyakori kérdéseken.

2019. nov. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy 14 évvel fiatalabb férfivel volt "barátság extrákkal" kapcsolatom 8 hónapon keresztül. Igen, csak a potensebb szex miatt. Ráadásul megfiatalodtam általa! Szép volt, jó volt! Megmarad a kedves emlékeim között! :)
2019. nov. 19. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
24 vagyok, a srác, akivel randizgatunk, 23. Azért, mert szemmel láthatóan rajong értem, még a nem kevés hibafaktora ellenére is. És egy brutálisan elnyomó kapcsolat után ez nagyon jó érzés.
2019. dec. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!