Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg olyan nagyszerű dolog...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan nagyszerű dolog a szex?

Figyelt kérdés

Párszor voltam nővel életemben. Én azt élveztem a legjobban mikor orálisan kielégítettek.De a szex az valahogy csalódás volt sokkal jobban esik ha maszturbálok s kevesebb gonddal is jár. Valahogy elképzelhetetlen számomra h ezért érdemes párkapcsolatban élni vagy erre és vagy hasonló szolgáltatásokra pénzt áldozni. Ezt inkább egy szükséglet.. Bár biztos lehet magas fokon is űzni a dolgot.Én egy aranyos lolit tudnék elképzelni :)

De amennyi áldozattal jár annyit nem biztos h ér...

Vagy ti nem érzitek tehernek? Vagy jár sok stresszel az egész azért a kis megkönnyebbülésért :) ?



2019. okt. 15. 21:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ha jó a partnered akkor a legjobb dolog

N

2019. okt. 16. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
9%

Maga a szex határozottan túl van értékelve.

A hokizás messze nagyobb kielégülést tud eredményezni, mert pontosan úgy történik minden ahogy szereted, ahogy jó, nem kell a másikra figyelni, nem annyira fárasztó, stb.


A szex akkor jó igazán, ha megfelelő emberrel vagy együtt. Van belső kapcsolat, nincsenek gátlások, kellően izgalmas az aktus. Nem a reszelés része a tuti, hanem a körítés. Az előjáték, "utójáték", esetleg egyéb beiktatott perverziók (bdsm, kötözés, mittomén), a játszás.

Magát a szex reszelős részét én sem tartom jobbnak egy kiadós hokizásnál. Ha csak primitív inger szinten nézzük, nem jobb.

Nekem legalábbis a casuel szex nem kimondottan kielégítő.

2019. okt. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Egyetértek :)
2019. okt. 18. 21:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!