Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy bármit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy bármit megadnék egy nőnek, mégsem kellek senkinek?

Figyelt kérdés
Miért ilyen igazságtalan az élet?

2019. okt. 16. 12:54
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Mesélj mi kell nekik?
2019. okt. 17. 21:24
 12/16 anonim ***** válasza:
64%
Hogy a lelkét is megöleld, ne csak a testét.
2019. okt. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

"Azt akarod mondani, ha ezen feltételek mindegyike teljesül, akkor garancia, hogy lesz kapcsolatom?"


Azt mondom ezzel, hogy ha most 0% az esélyed, ahogy leírod, akkor ha ezek megvannak, akkor ez felmegy tuti minimum 60%-ra. Sőt, ha a lelkiismeretemet kérdezném, én akár 100%-ot is írnék.


Itt a legszörnyűbb, amitől én kiakadok, mert a világ legnagyobb hazugsága, hogy "bármit megtennél egy cél érdekében"


Ha garantálnám, hogy egy év múlva lesz egy fullos, 10 pontos barátnőd aki később a feleséged is lesz, csak annyi a feltétele, hogy a következő 365 napban, minden nap 1 órát kell intenzíven sportolnod, lemondanod az egészségtelen ételekről (chips, kóla, stb), te nem csinálnád meg, mert hamar feladnád, sőt, megfordítanád, és azzal jönnél, hogy "minden nő felületes q..."


Tőlem leélheted az életed, hogy otthon ülsz és nem csinálsz semmit, de azért ne merészelj olyanokat hazudni, hogy "bármit megadnék egy nőnek", ha még magadnak sem adsz meg ami kellene.

2019. okt. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

A kérdést úgy értettem, hogy ha lenne egy barátnőm, "bármit" megadnék neki, amiben csak tudok a kedvére tennék. Rengeteg párt láttam már, ahol a nő semmibe volt nézve, a minimális tiszteletet nem adta meg neki a "férfi". De az ilyen embernek mégis van nője, nekem meg nincs. Ez nem fair.


Most megadtad a löketet, amire szükségem volt. Holnap elkezdek edzőterembe járni. Az egészségtelen ételekről nem fogok egyből lemondani, de fokozatosan térek át egészségesebb kajákra. Mivel nincs konyhám kicsit nehezebb lesz a dolgom, de csak megtalálom a módját/van módja, hogy így is tudjak egészségesen étkezni (nem?).


Megígérem neked, hogy elkezdem fejleszteni magam. (Persze most nem fogod elhinni, de legyen az a biztosíték, hogy a havi bérlet 15k, így ha demotiválódnék is hülye lennék nem bemenni a terembe minden nap ennyi pénzért)

2019. okt. 18. 16:06
 15/16 anonim ***** válasza:

nem vagyok a kapcsolatok professzora

de ahogy látom a nők nem a siránkozó, önsajnáltató, szomorkás, kesergő kisfiúkat keresik,

nem számít hány éves vagy, vagy mennyi a pénzed, sem hogy mekkora hosszú a dákó, ha nem vagy csúcs pasi modell az sem baj

legyél boldog, elégedett, szeress élni, legyen kellemes vidám a kisugárzásod, legyenek egyedi érdekes gondolataid a világról és magadról, sportolj, legyél tájékozott a világról, stbstb, egyszóval élj,

és ne erőlködj hogy nincs csajod,

a csajok pasit akarnak, a pasik csajokat

jut majd neked is,

39F

2019. okt. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

helyes, helyes! Hajrá hajrá! Sok sikert és kitartást! Mindig legyen a cél a szemed előtt! Azt se felejtsd, hogy itt magadért teszed amit teszel, de ha sikerült magadért megtenned, hidd el, jönni fognak a lányok is!

Jó tanács, hogy legyen néha "muszáj" elmenni a kondiba, még akkor is ha nincs semmi kedved, mert ha hébe-hóba bliccelgetsz, akkor hamar abbamarad az edzés. Ha még úgy is érzed, hogy nincs semmi erőd, akkor is menj el és akkor nyomj egy kis kardiót, nézzél közben valami szórakoztatót és a végén lehet van kedved még kicsit rásúlyzózni, nekem megszokta hozni a kedvemet.


Az is nagyon sokat használ, ha barátokat szerzel, kommunikálsz az ottaniakkal. Nyugodtan kérd ki a tanácsukat, hogy melyik gyakorlatot hogyan kell csinálni, hidd el, ezer örömmel segítenek neked megmutatni és okítani. Ha pedig már kialakul egy jó kis baráti kör a helyiekkel, akkor sokkal szívesebben fogsz járni.

2019. okt. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!