Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Már volt dolgom szűz lánnyal,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már volt dolgom szűz lánnyal, de most megint félek kicsit, normális ez?

Figyelt kérdés
Már volt dolgom szűz lánnyal 1x. De most egy másik szűz lánnyal lesz dolgom és elméletben még gyakorlatban is tudom, hogy mit kéne tennem. De olyan rég volt az előző szűz lány, hogy félek kicsit, hogy csalódást okozok neki, traumát vagy nem tudom. Ez ellen mit tehetek? 24F és a lány 20. Mondjuk számomra megdöbbentő volt hogy még szűz mert a stílusából nem is gondoltam volna. Félreértés ne essék, nem tartom rossz vagy szégyellni való dolognak sőt. De azt hiszem eljutottunk arra a pontra, hogy velem akarja. Mivel tényleg régen volt 19éves voltam amikor egy 18éves lánnyal voltam és kissé ittasak is voltunk. De most előre el van tervezve hogy a hétvégén lesz. Valami tanács esetleg? Sokat olvastam de tényleg izgulok és félek. Neki azt mondom hogy semmi gond hogy biztonságban érezze magát. És tudom, hogy elméletileg tudom. És hiába voltunk részegek emlékszünk (emlékeztünk mindenre mert utána megbeszéltük) és lehet hogy annyit segített az alkohol hogy tomlábbak voltak az érzések és hasonló. Szóval? Valami kis tanács ami esetleg megnyugtat?

2019. okt. 16. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Legyen minnel nedvesebb!

Sok sok elojatek !!!

Ne a behatolas legyen a lenyeg!

Kenyeztesd nyald ki hagyd hogy o is felfedezzen

Sok ujjazas

2019. okt. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen ezeket tudom, de köszönöm :) semmi esetre sem magamra gondolok elsősorban. Nem fogok sietni és hasonló. Csak mivle vezesem le az idegességet? Mert nem akarok neki rosszat. És mondom elméletben tudom és elviekben gyakorlatban is de régen volt>< őszintén inkább legyen az hogy nem élvezek el de neki nagyon jó mintsem nekem jó neki még trauma vagy hasonló. Neki akarok jót.
2019. okt. 16. 20:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Már miért vagy te ideges? Ha te vagy a szűz még akkor se kellene idegeskedni.
2019. okt. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elvezz el te is mert ha nem rosszul erezne magat!
2019. okt. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ami fontos,hogy szerintem erősíts meg neki többször hogy szereted... Bókolhatsz neki hidd el nagyon jól esne neki. Pl. "Gyönyörűek a melleid". Picit ellazul és fokozza az izgalmat. Bátran kérdezd tőle többször hogy ez most jó-e. Készen áll-e... (Nem feltétlenül a behatolás) hanem"Mehet még egy ujj". Szóval fontos a kommunikáció. (Szerintem). Tényleg sok előjáték. VÉDEKEZZETEK! Aztán... Talán a sikosító hogy még jobb legyen neki. Izgasd a csiklóját,csókolgasd miközben benne vagy. És ne féllj! Ha veled akarja szeret. Te is szereted hisz aggódsz miatta. Hidd el lehet fájni fog neki de ez se törvény szerű. Amennyiben vigyázol rá, megfelelő az érzelmi kapocs, pozitív élmény lesz számára.
2019. okt. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Istenem,de édes vagy.❤

Remélem én is egy ilyen fiút fogok ki elsönek.😊😊

2020. jan. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!