Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezek alapján akart volna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján akart volna szexelni ez a lány?

Figyelt kérdés

Amikor ültünk egymás mellett akkor finoman hozzám dőlt, meg mások előtt úgy beszélt mintha mi már szexeltünk volna. Pedig nem. Meg ahogy rámnéz akkor is azt veszem észre, de én is úgy nézek rá, mert nagyon vonz ez a lány engem.

Szerintetek ha így viselkedik akkor le akar velem feküdni?

Amiatt kérdezem mert néha elbizonytalanodom a viselkedésén. Még sosem voltunk kettesben, hogy lehessen valami.


2019. okt. 17. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Áhh, dehogy, csak beképzeled :D

Jóhogy, szerintem full hülyének néz, hogy miért nem lépsz.

2019. okt. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kezdeményezz, mielőtt esetleg lelépne.
2019. okt. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 xKakashix ***** válasza:
egyértelmű, hogy többet szeretne tőled, ne hagyd, hogy kis dolgok elbizonytalanítsanak, akar tőled valamit ez 100%, azt várja, hogy lépj. Hívd el és legyetek kettesben
2019. okt. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!