Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nagyon szűk vagyok, mindenk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon szűk vagyok, mindenképpen fájni fog az első alkalom? Vagy nem feltétlen?

Figyelt kérdés

Nagyon szűk alatt azt értem, hogy egy ujjal kényelmes nekem masztizni, kettővel már kicsit feszít (pedig nincsenek virsliujjaim, sőt :D), és tamponból is inkább a mini a kényelmes, a normált eleinte érzem magamban :(

Ilyen “adottságokkal” nagyon fájdalmas az első szex?



2019. okt. 17. 22:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet picit igen, de aztán csodás lesz
2019. okt. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%

Az első mindig fáj. Csak ne egy barbárra bízd maga, és akkor elviselhető lesz. Nagyon ismétlem NAGYON sok előkészület kell. Akár több órányi előjáték, szép apránkénti haladás.

19/f

2019. okt. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
ez a pasi hozádállásától függ.
2019. okt. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
Én nem vagyok az a tépjük le gyorsan a sebtapaszt típus. :) Nekem volt dildóm mielőtt először szexeltem. Próbáld fokozatosan. Én nem szex alatt szakítanám át a szűzhártyámat. Én lovagoltam dildón előtte, próbálkoztam. Próbálgasd.
2019. okt. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

Nagyban függ a partneredtől is. Ha egy béna tapasztalatlan pasid van aki simán csak beveri akkor igen fájhat.

Ha megfelelően ellazulsz, a partner figyel rád és óvatos akkor minimális kellemetlenség lesz.

Szóval ez nem rajtad és az adottságaidon múlik .

2019. okt. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
Sok múllik azon is h mennyire nedvesedsz be, de igen először fájni fog. Nekem még a mai napig fáj az első pár perc a behatolásnál.
2019. okt. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Két esetben fájhat: ha a partnered nem elég figyelmes, nem fordít kellő figyelmet az előjátékra, hogy el tud magad engedni.

A másik eset... amikor bebeszéled magadnak, hogy fájni fog és ezért tudat alatt összeszorítod a hüvelyizmaid - önbeteljesítő negatív jóslat.

Úgyhogy: könnyedén, természetesen és válassz megfelelő partnert, s persze használatok majd óvszert, egészségetekre :)

2019. okt. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Elso mindig faj? Cafolom! Nekem nem fajt (igen lany vagyok)
2019. okt. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Te jó ég...legalább kétszer annyi üzenetet kaptam, mint ahány választ itt. Ezért valószínűleg feleslegesen írok ide, mert a legtöbb privátoló valószínűleg nem is nézi a kérdést, de nem szeretnék privátban válaszolgatni mindenkinek.

Jó páran kérdeztétek a koromat: kb. 3-5-tel több, amennyinek valószínűleg gondoltok a kérdésem alapján 😂

Nem, nem ismerkednék innen senkivel, és igen, van kiszemeltem, illetve nem csak kiszemelt, már több annál. A kérdés nem elméleti, vagy nagy általánosságban szóló.

Még nem voltam igazán szerelmes, most vagyok életemben először.

Igen, szép lány vagyok, de nem igazán értem, hogy jön ez ide.

Remélem nagyjából megválaszoltam a kérdéseket :D

2019. okt. 18. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!