Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen egy szűz lány az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy szűz lány az ágyban? Mármint hogyan viselkedik mennyire meri a dolgokat megcsinálni vagy az irányítást átvenni?

Figyelt kérdés

2019. okt. 18. 17:24
 1/9 jdfGabrella ***** válasza:
100%
Mindenkinél más.
2019. okt. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Lazy Lover ***** válasza:
45%
Pocsèk türelem kell hozzà nagyon
2019. okt. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%

Mindenki más.

Engem első alkalom után dicsért a párom, hogy úgy szopok mint egy veterán, meg ilyenek :'D a lánytól függ, hogy mennyire érzéki, szenvedélyes

Nekem pl már akkor tetszett ha irányíthattam egy kis ideig. Bár jobban szeretem ha a párom irányít.

Ja, meg enyhén alkohol hatása alatt voltam, szóval tiszta voltam fejben, csak nem voltam olyan gátlásos, ez segített azért, felbátorodtam tőle. Bár ha nem iszok, abban az esetben is megtörtént volna ott és akkor :)

2019. okt. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Mondjuk az igaz, hogy amíg eljuttok ahhoz a bizonyos ponthoz, eléggé türelmesnek kell lenni, és elérni hogy a lány ellazuljon amennyire csak lehet, és minél jobban felizguljon, akarja ő is nagyon, na és bízzon benned :) de ez szerintem jó is benne, én élvezném ha egy lánnyal ezt tehetném, nyugtatgatni meg ilyenek :D L (bi)
2019. okt. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Mit csinál egy szűz lány az ágyban? Leginkább semmit. Mindenki szűz puncira vágyik amíg meg nem kapja.
2019. okt. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
" mennyire meri a dolgokat megcsinálni" Tudtok ebben a honapban ennél idiotább fogalmazást????n (Évben?)
2019. okt. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én az első hónapokban mint egy fadarab. Később mertem többet mozogni és jobban élvezni
2019. okt. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki szüzen kezdi, szerintem nem kell leszólni érte senkit, te is voltál az vagy most is az vagy,

a kezdőkkel, bárhol is legyen érdemes türelemmel, szeretettel és pozitívan bánni,

de hogy mondjak okosabbat is, mindenkivel bánj úgy, ahogy szeretnéd, hogy veled is bánjanak,

milyen egy szűz lány az ágyban? valsózínűleg izgul, bizonytalan és túl akar rajta lenni, rajtad múlik milyen élmény marad neki és lesz-e következő,


lányok, hozzám fordulhattok bizalommal :)

39F

2019. okt. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is változó de tanithatoak...:)

Általános jellemzői..: csendes, kicsit benazik de ez norm... az oralt nem akarjak csinálni ez is norm..

Aranyosak és tej szagúak ..:)

2019. okt. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!