Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok! Szexeltetek már olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Szexeltetek már olyan nővel, aki előttetek szexelt már néger pasival? Hogy derült ki, hogy szexelt vele? Mit szóltatok hozzá? Nem idegesített, hogy neki sokkal nagyobb volt a mérete?

Figyelt kérdés
Hány éves volt, amikor a négerrel lehetett és hányadik partnere volt?

2019. okt. 19. 13:37
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
31%
Én tuti dobnám aki negroval volt,aki olyan undorító,hogy nem emberrel szexel hanem majomnal az nem érdemli meg,hogy velem legyen.Mennjen és etesse meg banánnal.Fordított helyzetben,ha nem kellene megdugni egy Negró lányt,csak seggbe és aláznám.
2023. szept. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Amelyik pónilóval volt azzal inkább azt jobban venném
2023. szept. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Úgy derült ki, hogy néger csaj volt :) Nem hiszem h sok pasinak vastagabb, nagyobb lenne, mint az enyém. Nem zavart :)
2023. okt. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Sajnálom azokat a lányokat, akiket bántanak azért mert négerrel szexelt. Utána szavakkal bántják szegényeket ezeket a lányokat! Pedig 2023-ban azt gondolná az ember hogy felvilágosultabban látunk és már nem gyerek cipőben járunk a világ felé de mégis van aki felnőtt cipőt hord gyermek lábbal. Ennyi magyar bunkó fiú után én azon csodálkozom, hogy még nem minden 2.lány néger férfit keres magának és látjuk őket együtt(Teszem hozzá a négerek többsége biztos nem házasodni utazik Magyarországra) Sejtem azok lányok sem házasságból vonzódnak a néger férfiakhoz(kivétel erősíti a szabályt!)! Hírüket valamennyien kihasználva keresnek szexpartnereket…..Nem értem miért baj ha a magyarországunk csinos, szép és okos lányai és női négerekkel szexelnek, lefekszenek. Semmi bontránkoztató nem lenne benne ha van egy lány aki nagyon tetszik és kellemes a személyisége, viszont előttem volt néger partnere, számomra nem változna meg az érdeklődésem a lány iránt.

Sajnálom hogy vannak olyan fiúk, akik ezért máshogy bánnak a lányokkal! Szerintem nincs ebben szégyellni való……és nincs ezzel probléma.

dec. 30. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Erről gyors kifejtem a véleményem,

Szomorú az is, hogy azok a lányok,akik nem merik felvállalni magukra, a sok lenéző és ellenszenves komment miatt…..hogy izgatóak a néger férfiak a szemükben…….de hála istennek vannak normális és nyitottabb szellemű magyar férfiak akik nem rágódnak hogy mégis kivel feküdt le a párja……szeretjük, és imádjuk a nőket, megvédjük a nőket…..megbecsüljük őket……De a rossz emberek helyett, inkább a kalandra vágyó négereket válasszátok…..

Több magyar lány társaságában lehetne néger, hogy az ilyen gyűlölködő komplexusos férfiak bosszankodjanak!!!!

27/F

dec. 30. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!