Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pár napja derült ki h terhes...

Pár napja derült ki h terhes vagyok,19 éves vok 20 leszek. Párommal (27) terveztük. Az normális h állandóan hülye kérdéseken jár az agyam? Pl. szeretni fogom e h a nagyobb lesz? Ez normális? Megijedtem.

Figyelt kérdés
2008. szept. 26. 13:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerem a gondolataidat, félelmeidet, de bizonyos szintig biztosan normális, ha meijedtél. Gyakran ijednek meg kismamák és kispapák attól, ami történt velük, hiszen egy baba felfordítja teljesen az ember életét. Minden, de minden megváltozik, ezentúl semmi sem lesz a régi, s ehhez felkészültnek kell lenni.

Magadban légy biztos, és szeretgesd a picit már gondolatban is! Nem lesz semmi baj, ne aggódj a gondolataid miatt! Szépen lassan elmúlnak a félelmeid, s helyette egyre inkább a szeretetben merülsz el.

2008. szept. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

ez természetes:)

Én is 19 vagyok és ilyen kérdéseket én is feltettem magamnak:)

most 17 hetes vagyok:)

2008. szept. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Én 22 vagyok és van egy 11 hetes kisfiam!

Ezek a hormonok és még nagyon sok ilyen lesz a terhességed alatt.

Én is egyik percben csupa boldogság voltam a másikban meg azt kérdeztem akarom-e,fel vagyok-e készülve rá,majd sírógörcs...

Egyszóval most a hormonjaid felelősek mindezért.

Aztán mikor megszültem még kb két hétig minden percben azon agyaltam jó anya leszek-e,meg hogy béna vagyok nem tudom ellátni...

Most viszont már minden rendben tudom ,hogy ő a legjobb dolog az életemben a férjemmel együtt.

Visszagondolva pedig a várandósság a legjobb dolog ami egy nővel történhet az életben!!!


Gondolj arra mennyi élmény vár rád,ilyen is olyan is!

Boldog pocakos napokat kívánok neked!!

2008. szept. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális....nekem is eszembe jutottak ezek a dolgok...20 vagyok,6 hetes a lányom.
2008. szept. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Akkor jó :)

megnyugodtam h nem csak én lehetek terhes 19-20 évesen.

a párommal már együtt élünk és már csak Ö és a család a fontos nem a buli stb.

Olyan jó ez az oldal :)

Köszönöm mindenkinek

2008. szept. 26. 13:39
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmi gond ezzel..azért jut eszedbe, mert ilyenkor minden eszedbe jut..az agyadnak a tudat, hogy babát vársz sokkolóan hat hiszen ez a helyzet ismeretlen még neked..

Lesznekmég valószínű érdekesebb gondolataid is.

Egyébként a jelenlegi nagyobb gyerek kérdéseden nem lepődök meg, mostanában ahogy körülnézek a 3 év körüliek szinte elviselhetetlenek. Van egy a családban, de igazán az ovi-bölcsi hibás az én véleményem szerint..úgy el vannak eresztve, semmi kötött dologg..ez pedig ha olyan a szülő otthon folytatódik..de ne erre gondolj, ha ezt látod..te majd úgy neveled, hogy mindig meg fog maradni a szereteted..én most kicsit besokalltam a rokongyerekkel, mert ő a világ közepe, de egyáltalán nem érdekel..ezért gondolom így ahogy írtam, de nem biztos hogy így is van.

2008. szept. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én huszonkilenc éves vagyok, 30 hetes kismama, és ugyanezeket a kérdéseket én is feltettem magamnak, holott már két éve terveztük a babát! :) Aztán mikor kiderült, hogy várandós vagyok, úgy berezeltem, mint egy nyuszi. Hónapok teltek el úgy, hogy egyik nap én voltam a világ legboldogabb és legügyesebb kismamája, másik nap pedig teljesen tehetetlennek, kiszolgáltatottnak éreztem magam, nem beszélve a kétségekről, hogy "jó anya leszek-e"? Egyébként az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy az örök kételkedés a családodból hozott (talán nem túl jó) tapasztalatokból is adódik.
2008. szept. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Előbbi válaszomhoz még: pontosabban adódHAT, mert ugye nem minden esetben erről van szó. Nekem bejátszott, és tudom, még sokaknál, de egy a lényeg, amit érzel, az természetes!
2008. szept. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is 19 vagyok,(pár hónap múlva töltöm a 20-at) és 25 hetes kismami!!!!!

Az elején nekem is sok minden megfordult a fejembe,de ez hamar el fog múlni ne izgulj.

Boldog Babavárást!!

2008. szept. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Na szereted?:)
2019. jún. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!