Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mit gondolnátok, hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondolnátok, hogyan állnátok egy olyan emberhez aki egy hármas alkalmával vesztette el a szüzességét?

Figyelt kérdés
20 éves fiú vagyok, pettingeltem már sokszor, de eddig a kapcsolataim nem jutottak odáig, hogy végül az aktus is megtörténjen. Most egy hármas van kilátásban egy párral. Viszont ismerkedek egy lánnyal, aki tudja rólam hogy szűz vagyok. Ő is az. Ha közben elveszteném, nem venné ki magát furán?

2019. okt. 19. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha többet szeretnel tőle akkor mindenképpen hülyén fog kinézni hogy te közben elveszited. Viszont szuz fiúkent egy harmasban nagyon be fogsz sulni. Gaz lesz kicsit
2019. okt. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudná meg a lány h te szexeltél már elötte bárkivel is? Ha vágyol a hármasra akkor meg mit habozol rajta, majd sikerül valahogy
2019. okt. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk első körben tartsd be azt az íratlan szabályt, hogy mialatt valakire hajtasz, ne kalandozz másfelé. És nem lesz gond.
2019. okt. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Abban a hármasban gyakorlatilag szűz maradsz. Valszeg 1perc alatt elmész és utána már csak többen lesznek veled.

Ha nem mondod el a csajnak a büdös életben nemjönrà,hogy volt egy ilyen kalandod.


Az hogy mit gondolnék rólla:semmit. Nem ilyenek alapján itélek.

2019. okt. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!