Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, számotokra egy magas...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, számotokra egy magas és vékony (190 cm / 78-80 kg) férfi is lehet vonzó vagy az ilyen férfiak semmiképp nem jönnek be?

Figyelt kérdés
2019. okt. 19. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
21%
Hülyéskedsz? 180fölött bárkire ráugranak, 190centivel meg megkaphatsz minden nőt az országban😉
2019. okt. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez az önreklám legalább olyan primitív, mint amikor a kormány harsogja magáról (közpénzen) hogy milyen nagyszerű is ő?

Ha te ilyen fa..a gyerek lennél, akkor nem ide írdogálnál...

2019. okt. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Igen, lehet vonzó.
2019. okt. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én több, mint 185cm vagyok, és nem nagyon kezdeményeznek.
2019. okt. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

"Ez az önreklám legalább olyan primitív, mint amikor a kormány harsogja magáról (közpénzen) hogy milyen nagyszerű is ő?


Ha te ilyen fa..a gyerek lennél, akkor nem ide írdogálnál..."


Ezen mi az önreklám? Meg mitől lennék fa..a gyerek? Nem nagyon volt még barátnőm, azért tettem fel ezt a kérdést. Ismerek még hozzám hasonló magas és vékony férfiakat, ők sem túl népszerűek a nők körében. Az meg hogy 180 centi felett bárkire ráugrik...hát a mai fiatalok körében az átlagmagasság már 180 cm felett van..

2019. okt. 19. 15:33
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
Persze hogy lehet vonzó, az én párom is ilyen :)
2019. okt. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem jönnek be
2019. okt. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet vonzó :)
2019. okt. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!