Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, Nők! A vékony jóképű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nők! A vékony jóképű férfiak bejönnek nektek?

Figyelt kérdés
Volt már hasonló kérdésem de oda betettem 3 linket és a válaszolók a linkekkel foglalkoztak nem a kérdéssel, ezért írtam ki. Tehát a lényege a kérdésemnek, hogy ha egy férfi jóképű de vékonyabb a kelleténél akkor is bejön a nőknek mert jóképű?

2019. máj. 29. 12:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem
2019. máj. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Férfiként kérdezem, hány kg vagy és milyen magas, kérdező? Csak kíváncsiság, hogy mennyire vagy vékony.
2019. máj. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A jóképüség nagyon relativ. Van olyan lány aki egy kapafogu kocka láttán elázik van aki egy lazaangelovzol hanyik vagy pont az jön be neki.
2019. máj. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Magassag minusz 110-nel ne legyen kevesebb. Tehat 180 cm magassaghoz 70 kilonal ne legyen kevesebb!
2019. máj. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a vékony pasikat.
2019. máj. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ma 12:14 Régen voltam 70kg olyan 174cm hez. Régen mértem magasságot de max pár centit nőttem. Aztán felszedtem több mint 10 kilót kilót amitől az arcom is pufibb lett, jelenleg azt adom le. Ha végzek akkor is olyan 70kg os leszek szép arccal de vékonyan.
2019. máj. 29. 15:07
 7/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, én kérdeztem a súlyod. Szerintem az nem para, hasonló magas és súlyú vagyok, szintén jóképű és abszolút nincs gondom a nőkkel :)
2019. máj. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy bejön. De a "jóképű" az eléggé más mindenkinek.
2019. máj. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Persze. Egy szép arc megmarad az idő során,de egy test annyit változhat. Én is anno pufi voltam,aztán most inkább a vékony csapathoz tartozom. És akik anno lenéztek,beszóltak,elkezdtek észre venni és dicsérni az alakom...

Bár nőként mondom neked,nem jönnék össze egy olyan sráccal aki nálam is vékonyabb. Bár ez az én 47 kilómmal nem hiszem hogy lehetséges,elég verébnek kellene lennie 😅

Valahogy az is számomra egy “feltétel” párválasztásnál,hogy fel tudjon emelni. Nem azért mert “hű de romi”, csak mi van ha összeesek,vagy nem tudok a labamra állni...azért csak elkéne bírnia,hogy ne vonszoljon a kocsiig,és onnan a kórházba. 😅

2019. máj. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!