Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Hüvelyi orgazmust...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hüvelyi orgazmust sikerült elérnetek olyan lánynál, akinek 15 év alatt még nem jött össze?

Figyelt kérdés
Vagy tudjam le azzal,higy így halok meg? :D
2019. okt. 20. 19:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igazából ez tévhit.

A kutatások megerősítették, hogy az agyi aktivitások egyformák minden orgazmusnál, az érzett inger különbségének érzetét egészen összetett mechanizmusok miatt érzi úgy a nő ahogy.

Valójában mindig a csikló által élvezel el. Tudom, te nő vagy és jobban tudod.. de nem, nem tudod jobban. Ez színtiszta tudomány, nem csak megfigyelés.

Ha mást gondolsz akkor áldozat vagy, az agyad a bolondját járatja veled, illúziót kergetsz.


Tipp, fejleszd az orgazmuskészségedet. Ne légy rest megtapasztalni a tested, főleg a nemi szerved, kívül belül:) Gyakorolj sokat, kísérletezz, idővel meg lesz az eredménye.

Bár a legújabb kutatások kimutatták, hogy a nőknek is van a férfi dülmirigyhez hasonló, de valójában kevésbé méretes mirigye, ez viszont abban az esetben ha nem használják idővel elcsenevészedik. Egyébként kitapinthatod, ha a hüvelyben a hasfal felé nyúlsz, izgalom hatására megduzzad, kis gombocska/borsószem lesz. Kezdetben pisilési ingert okoz, ami aztán kellemes érzésé alakul.


Igazából azt ajánlom neked, hogy együttlétkor próbáld meg minél jobban kiszellőztetni a gondolataidat, engedd el magad, ne görcsösen a szexre koncentrálj.. legyél könnyed, hagyd a dolgokat történni, ne legyenek félelemeid, egyszerűen csak használd a tested. Beszéld meg a partnereddel, hogy lehetőség szerint kielégüljenek a vágyaid, legyél nyitott a kommunikációra.

2019. okt. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az #1-esnek nagyon igaza van, lehet képes vagy rá te is, de nem jó ha rágörcsölsz. Nem kell hajtani, nem az számít, hogyan élvezel el, hanem az hogy sikerül és addig is élvezd az erotikát, a szexualitást, ami "történik".
2019. okt. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Olyan "lánynál"? Ha 14 évesen kezdte, akkor is 29 éves... Az meg már bőven nem lány.
2019. okt. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm az első választ, igazán hasznos volt.

Kedves utolsó, örülök, hogy valamit te is hozzá tudtál tenni a témához :)

2019. okt. 20. 20:12
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak szeretek tisztán látni. Hány éves vagy?
2019. okt. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam eddig nem tudta elérni senki. Se csiklóit, se hüvelyit. Még én se.
2019. okt. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
ui: 16 év alatt (utolsó voltam)
2019. okt. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Én 30, és lánynak nem magamat neveztem a kérdésben.

De a lényeg nem ment át.

2019. okt. 20. 22:01
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem megy sajnos a hüvelyi.


Előző párommal sem, és most sem,soha.


26 vagyok

2019. okt. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!