Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm még mindig nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm még mindig nem akarja elveszíteni a szüzességét. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátnőm 19, én 22 éves vagyok, 4 és fél éve vagyunk együtt.

Azt mondja, hogy nem érzi magát késznek rá. Pettingeltünk már, azt mondta élvezte. Az a baj, hogy én már nagyon kanos vagyok. Szeretem és emiatt nem akarom elhagyni, ha mondhatom úgy, akkor ő számomra a nagy ő, a tökéletes lány és nő. Próbáltam már vele beszélni erről, hogy miért nem akarja, de ő csak annyit mondott, hogy olvasta a neten, hogy van, aki 15 évesen elég érett ahhoz, hogy elveszítse a szüzességét, valaki pedig 30 évesen sem áll még készen rá.


Mit tegyek?



2019. okt. 20. 20:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Az igen. Neked jó kis birka türelmed lehet. Nem bántásból de ha 4 éve együtt vagytok és őt nem igazán érdekelte ez a téma akkor később se nagyon fogja.. vagy ha igen akkor nem veled.


Fiatal vagy és egy halom kiéhezett lány van a korosztályodban, lépj valamit. Először persze próbáld megbeszélni a barátnőddel hátha sikerül.

2019. okt. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ez nem kapcsolat hanem valami gyermeteg barátság.


Beszéld meg vele... pszichiáter, szexuálterapeuta. Valami nem normális benne.

2019. okt. 21. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
87%

Én elétárnám magamat, és a 4 éves ismeretségünket: megmondanám, hogy mi munkál bennem, hogy őt, és véleményét maximálisan tisztelve milyen érzés a mostani állapotom, és hogy van annyira fontos ez a kérdés számomra, ennyi idő után különösen, hogy sajnos felmerült a szétválás gondolata- mint opció, menekülőút, ÉS hogy ez mennyire bánt, mert Ő a nagy Ő, és erre árnyékot vet ez a gondolat.

Nem erőltetni kell, csak elültenti a gondolatot. Beérik-e kiderül... A beszélgetés is sagít. De lehet, hogy az jobban segít, hogy elhagyod, még havi szinten sem említed az egészet: ha sűrűn emlegeted, lehet, hogy azzal tartod karban azt a gátat, ami idővel átszakadna, ha hagyod, hogy leépüljön. Te ismered őt, rajtatok múlik, hogy melyik taktika sagíthet.


Egyébként ha ő a nagy ő, nem mindegy? És hogy te leszel az elsője, az nem nagy ajándék?

2019. okt. 21. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!