Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexinek, izgatónak tartjátok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexinek, izgatónak tartjátok?

Figyelt kérdés
Piszkosul feltud izgatni.Milyen lehet az arca,milyen hangokat adhat ki orgazmus közben?:)Jó néhányszor kivertem rá.:) [link]
2019. okt. 21. 09:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Pasim is oda van èrte.
2019. okt. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Tiniként sokszor elképzeltem, hogy miközben ott ül és mondja a híreket ráélvezek az arcára!
2019. okt. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szexinek tartom, de nálam nagyon nincs benne a top 10 ben.
2019. okt. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Talán ennyire nem vagyok oda érte mint de, de tény, hogy jó, nő... nem is kicsit
2019. okt. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szép az arca,fantasztikus a teste.Imádom ezeket a pucér,napozós,bikinis fotókat.:) [link]
2019. okt. 21. 10:18
 6/12 A kérdező kommentje:
Kettes,ezt már én is elképzeltem néhányszor.:)Mint a Japán bukkake partikon.A híradós csaj olvassa a híreket,közben páran az arcára hokiznak.:)
2019. okt. 21. 10:45
 7/12 anonim ***** válasza:
Egy csinos, jó alakú nő - s ahhoz képest hogy nem fiatal egész jól tartja magát, a fiatalabbak is megirigyelhetnék. S ráadásul egy intelligens nő, s példát mutat abban is, hogy cukorbetegség ellenére is lehet valakinek teljes élete.
2019. okt. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, pontosan úgy! Látom egy rugóra jár az agyunk! :D
2019. okt. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Van ebben az országban olyan férfi aki nem dugná meg Erős Toncsit? Szerintem még csajok közül is akad aki ágyba vinné vagy bevonná egy hármasba.
2019. okt. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Kövezzetek meg, de nekem annyira nem jön be :(

Nyilván nem az a szóseheletróla kategória, de egyszerű hétköznapi lányokból is találnék szebbet.

Bár lehet, hogy a kor miatt? Nem jönnek be a milfek.

2019. okt. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!