Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexeltetek már szűz fiúval,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexeltetek már szűz fiúval, azaz vettétek már el pasi szüzességét? F-L kapcsolatra vonatkozik a kérdés!

Figyelt kérdés
Hány ilyen eset volt? Hány évesek voltatok és mennyi a partner? Hányadik volt a szűz srác nektek szex terén?

2019. okt. 21. 16:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Volt ilyen háromszor


1. A 2. Pasim volt, 18 éves, én 19


2. A 6. Pasim volt, 21 éves, én 23


3. A 7. Pasim " volt", majdnem 21 éves, én 24. Ő azóta már a férjem, és több mint 11 éve vagyunk együtt:)

2021. szept. 4. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nekem kettő szűz jutott.

Én voltam 18, ő 21. Mindketten szüzek voltunk.

Aztán én voltam 20, a pasi meg egyidős volt velem.

Az elsőnek számított a dolog, velem maradt majdnem 1,5 évig, a másodikat egyáltalán nem hatotta meg, nem volt közöttünk valódi párkapcsolat, nem sokat beszéltünk, nem az az ember volt, aki képes volt figyelni bárkire egy percnél tovább, ezért párkapcsolatra nem volt alkalmas. Dugni összejàrtunk, együtt töltöttünk 1-2 napot egy héten, de ennyi, azon kívül egyáltalàn nem is beszéltünk, nem írkàltunk egymásnak, stb. Legjobb partnerem volt, nagyon jó volt az ágyban, az elején ráérzett a dolgokra nálam, és ha azt mondtam, hogy valamit másképp csináljon rögtön úgy csinálta, ahogy mondtam. Az ágyban tudott rám figyelni, és kb bármeddig bírta. Néha sajnálom, hogy vége lett. Elegem lett belőle, hogy csak szexre kellünk egymásnak, ő meg csak hajtogatta, hogy már neki ez pedig komoly kapcsolat, ő annak veszi. Volt három mentális problémàja is, így lehet el is hiszem, hogy az ő fejében az élt, hogy közöttünk komoly kapcsolat van. Sajnálom.

2021. szept. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!