Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Merjek kezdeményezni a lányokn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merjek kezdeményezni a lányoknál ekkora pénisszel?

Figyelt kérdés

Nekem nincs valami nagy farkam, ami néha elég rossz érzés tud lenni. Főleg mivel magas vagyok, így még jobban eltörpül:(

Mereven 15-16 cm hosszú (ha csontig nyomom a vonalzót, nyomás nélkül 1 cm-rel kevesebb).

A vastagsága az viszonylag jó, az 4.5 cm.


Merjek szexet kezdeményezni, ha úgy alakul egy lánnyal?


2019. okt. 21. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
Én pl.nem kérnék belőle. 18cm a minimum.
2019. okt. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Fejezzétek mar be ezt az állandó picsogast!

Nem ertem, teljesen jó mereted van, nem mikropenisz.

Egy nő nem az alapján választ magának párt hogy mekkora a farka. Nem csak ezen múlik hogy kitudod e elegiteni.

2019. okt. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mondja a kisfarkú pasi...
2019. okt. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Teljes átlagos a méreted, kezdeményezz nyugodtan. Viszont ne egyből a bugyit akard lehúzni, hanem talán az ismerkedéssel, csókkal nyiss az visz el az ágyig (a személyiséged, a szimpátia, a bizalom) nem egy megaméretű pénisz.
2019. okt. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Te hülye vagy...
2019. okt. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Minden további nélkül, bátran használjad!
2019. okt. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gondolom, nem egyből a péniszeddel próbálkozol náluk, hanem a száddal. Mármint kommunikációra gondoltam.
2019. okt. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!