Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A-s mellem van, ez gáz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A-s mellem van, ez gáz?

Figyelt kérdés

2019. okt. 22. 11:18
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mi a gáz?

Hogy A-s a melled és B-s melltartót hordasz.

Tehát nem tudod elfogadni magad, frusztrált vagy, ak érdést is ezért tetted fel, mert szeretnél szabadulni az érzéstől de nem tudsz.

NEm tudom miféle megfelelési kényszer miatt nem vagy hajlandó jól érezni maga da bőrödben.

Az A-s mell nagyon is jó. Gondolj bele, kényelmesen tudsz hason aludni, ha sportolsz nem lötyög összevissza olyan durván, ha olyan kedved van megteheted, hogy nem is veszel melltartót hiszen úgy sokkal kényelmesebb.

Aztán idővel meg csak még jobb lesz. GYerekvállalás után nem fog megereszkedni, öregkorodra nem lóg a hasadig.

Soroljam még?

És egy A-s mell is tud szexi, szép és izgató lenni.

Valószínű nem fogod a cickók közé a hapsid farkát, hogy mellszexeljetek, de tudod ha már ott tartasz egy sráccal, hogy láthatja mi van a melltartódban, valószínűleg a melleden kívül más is érdekli. Mondjuk TE MAGAD, és te meg ezért vagy vele, nem azért, mert van egy pár látványos csöcsöd amire gerjed a srác.


Nem tudom fogod e az adást, de nem gáz a kis mell. Tény, hogy a nagy látványos ruhában is, és emiatt megnézik a pasik, de nem azért nézik meg mert csak a nagy mell a szexi, hanem mert ami nagy és dagad azt nehéz nem észrevenni, főleg ha még a tulajdonosa ki is teszi, míg egy kicsit ha tuningolsz is, nem lesz annyira látványos, de nem azért nem nézik meg, mert nem jó, nem szép, nem tetszetős.

2019. okt. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
44%
Nem, ha rá lehet durrantani.
2019. okt. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
66%

Na, nekem pedig F-es. Annak jobban örülnél?!

Az A-s mellű lányok általában anatómiailag vékony, filigrán alkatúnak, így szinte minden ruhafazon jól mutat rajtuk, mint egy modellen, csak a személyes stílusukat kell kiválasztani.

Hát ez nálam nem ilyen egyszerű... Mielőtt bármit megveszek, alaposan végig kell néznem a pántjától/ujjától kezdve a kivágásán át addig, hogy hol vágja el a testemet, és hogy egyáltalán beleférek-e ott, különben nagyon hülyén néz ki. Ma már ez ránézésre megy, de régen nem volt ilyen egyszerű. Főleg, amikor a napom 24 óráját olyan alkatú lányok között éltem le, mint amilyen te vagy.

Nem, nem gáz. De az sokkal gázabb, hogy nem becsülöd meg azt az alkatot, amid van.

Nem vagyok kövér, nagyon sokáig szerettem volna kisebb melleket, de aztán időben észbe kaptam, hogy az én erősebb idomaimhoz és hangsúlyos derekamhoz nem is állna jól más.

Tanulj meg öltözködni a saját alkatodhoz, olyan stílusban, amilyet szeretsz. ☺️ Hidd el, neked jóval könnyebb, sokkal több a lehetőséged.

2019. okt. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 Kokszoskároly ***** válasza:

Van akinek az jön be. Nekem hangulat függő. Ha amúgy jófej vagy meg mondjuk kedves arcod van akkor nem gáz

F.

2019. okt. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Ez olyan mint ugyan itt a kisfiúk akik meg a 14-15 entis fütyijükkel depressziósak.

Hiába írják nekik hogy tökéletes , nekik teljesen mindegy mert a 20 centi ajó, a rövid agyukhoz.

Neked is felesleges ezen agyalni, attól még nagyon jó lehet neked , sőt lehet jobb is sok tekintetben mint az óriási ciciseknek.

2019. okt. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
A legszebb, amikor ezekre a szép mellekre csak egy topot veszel föl, és szépen kihegyesednek a bimbók! Nincs ezzel a mérettel semmi gond!
2019. okt. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Nekem A-s mellem van, sőt, még az A-s melltartók kosara is nagy szokott lenni picit (kosárban a 75A lenne jó, de a hátam szélesebb). A barátom imádja, én is elfogadtam már, hogy csak szülés után lehet majd nagyobb (19 vagyok). Tehát nem gáz.

Viszont ha A-s mellre B kosarat hordasz, és nem is tömöd ki, akkor jó hülyén nézhet ki, ahogy eláll a melltartó a testedtől.

2020. febr. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!