Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez mitől alakulhatott ki?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mitől alakulhatott ki? Valamilyen gyerekkori dolog lehet?

Figyelt kérdés
Egy fiatal lány vagyok. Arról van szó, hogy iszonyatosan rá vagyok kattanva az ondóra. Olyan mint egy függőség, néha már inkább rossz dolognak érzem, természetesen az együttléteket is többször kívánom meg emiatt mint bárki akivel eddig ilyesmiről beszélgettem. Ha szabadnapom van, és a barátom nincs velem akkor egy nap nagyon sokszor kell levezetnem ezt a "feszültséget" magamnak. Nem 14-16 éves vagyok már hogy ez alapvető meg átlagos legyen. A másik meg hogy csak olyannal érzem ezt akihez kötődök vagy szeretem, ragaszkodok hozzá. Gondolkodtam már mi idézhette elő, vagy van e köze hozzá a bonyolult gyerekkoromnak, de nem tudom. Köztetek van valakinek még ilyen? Tudom hogy valószínűleg itt senki se pszichológus de mielőtt felkeresnék egyet kíváncsi vagyok a puszta véleményekre. Egyébként alárendelt szeretek lenni, de sokat kezdeményezek, talán tudatalatt ezzel nyugtázom hogy a másik fél a domináns? Ha valakinek köztetek van ilyen akkor írjon, de mások ne vegyék a fáradtságot privát levélre. Köszi a válaszokat:)
2019. okt. 22. 13:12
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
Én dettó L.
2019. okt. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%
És ez zavar benneteket ? F
2019. okt. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb embernek van valamilyen fétise, legfeljebb letagadja. Neked ez, nem nagy ügy.
2019. okt. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát ha egész nap dgni akar az ember, akkor igen lehet már kicsit zavaró hogy csak ez jár a fejében.:D
2019. okt. 22. 13:22
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
😄
2019. okt. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%
Nem vagy rendesen megbaxva.
2019. okt. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Deee😊
2019. okt. 22. 14:01
 8/10 kisördög1 ***** válasza:
"Rossz" hírem van, minél jobb a szex annál jobban fogod kívánni. Szóval ne fogd vissza magad, éld meg a vágyaidat!
2019. okt. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
32%

Jobb kéz a segglyikon, bal a fejen,

Vákuum a farkamon, jjjjön a tejem. 🙂

31F

2019. okt. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mit értesz az alatt ,hogy bonyolult gyerekkor ?

Láttál valamit ,hallottál ?vagy szexuálisan zaklattak,molesztáltak kényszerítettek valamire? Mert ilyenkor két véglet van vagy megundorodsz vagy élsz halsz a szexért és lehetsz enyhen szubmisszív is.

N

2019. okt. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!