Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akkor most egy határozott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most egy határozott férfi vagy csak egy önző alak?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni:D

Valamivel több mint egy hete ismerkedünk, és ezt írta: "...nem szeretnélek hitegetni, nem fogok szerelmet hazudni vagy ilyesmi. Kalandot keresek. Érdekelsz mint nő, izgatja a fantáziám milyen lehet veled..Számomra legfontosabb a pillanat, amikor megszűnik a külvilág, amikor csak egymásra figyelünk minden sallang nélkül. Bárhogy is gondolod, nem kell elkapkodni semmit:)"


Egyébként rendes férfinek gondolom, jó humorú, intelligens.

Eddig egy kapcsolatom volt, sosem terveztem hogy valakivel belemennék csak szexbe, tanácstalan vagyok. Nem tudom mit csináljak és azt se, mit gondoljak?



2019. okt. 22. 18:11
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Mivel én sikertelen voltam a szexkapcsolatok kialakításában ezért azt tanácsolom, hogy utasítsd el, hogy neki se sikerüljön.
2019. okt. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyik sem. Simán csak nyílt lapokkal játszik, és szép körítésbe csomagolva közölte, h dugásról lehet szó, komoly kapcsolatról ne is álmodj.
2019. okt. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

Határozott és Egyenes

Ebben a szövegben semmi önzőség nincs

Nyíltan közli vele mit akar

De nem akarja el csavarni a fejed hogy megkaphassa a tested.

Korrekt


26N

2019. okt. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem eléggé nyílt lapokkal játszik. ha az amit keres-csak szex- nem fér bele abba amit Te bármiféle kapcsolatban elvársz,akkor felesleges a kérdésen rágódni,ráadásul tévesen is címkéznéd fel a palit. attól nem lesz önző ha már az elején tudatja mire számíts-vagy mire ne számíts,hiszen a tények tudatában innentől már Te döntesz. a lényeg,hogyha megelégedsz a szexben kimerülő kapcsolattal,akár bele is vághatsz!
2019. okt. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Korrekt.

Önző akkor lenne, ha szép szavakkal próbálna levonni a lábadról.

2019. okt. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem gyanus.

Lehet lepontozni...

2019. okt. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Határozott, magabiztos !,

Szerintem nem önző.

Nyilt lapokkal jatszik, de meghagyja neked a döntés jogát !

2019. okt. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Konkretan csak dugni akar

De parkapcsolatot nem akar

Kerdes ez megfelele mert ez az ember nem fogja meggondolni magat !

Vagyis ne is almodja vele parkapcsolatrol

2019. okt. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is korrekt. Sokkal jobb ez így, mintha szerelmet hazudna csak azért, hogy lefeküdj vele. Ha neked elég a szex, akkor menj bele, ha kapcsolatot akarsz, akkor felejtsd el. Ne hitegesd magad azzal,hogy esetleg később beléd szeret, mert csúnya csalódás lesz a vége.
2019. okt. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Értelmezd a leírást, korrekt.


De


Ha belemész a szexkapcsolatba, és jól pengeti tested húrjait, akkor belefogsz szeretni és az fájni fog, és mindennek fogod gondolni ha közli h ez csak erről szólt és nem többről.


És hogy mitt tegyél? Dönts jól és logikusan. Mert valószinűleg a másik fél is a logikát preferálja.


31F

2019. okt. 23. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!